Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 35 hos. Gyereked ismeri a...

35 hos. Gyereked ismeri a színeket?

Figyelt kérdés
Az enyém nem ismeri fel a szineket,hiàba mondom el neki hogy pl.ez a kék fél perc mulva ràvàgja hogy fekete. Ha kérdem töle hogy milyen színt làt sose felel jól pedig szerintem így lassan 3 évesen egy bizonyos szinten màr kellene.Màr az is megfordult a fejemben lehet hogy színvak.Amugy nagyon okos kisfiu 9 hósan mondta ki az elsö szavàt (kocka) 22 hósan màr tudta az abc-t,most màr magyarul 20-ig szàmol,angolul 10-ig.Nem értem hogy a színek miért nem mennek.Mit tanàcsoltok?

2014. febr. 5. 18:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
35hó?mi lesz 5 évesen 59 hós?
2014. febr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen ha úgy tartja kedvem akkor is a hót fogom mondani persze csak ha téged nem zavar.Akinek nehezére esik öszintén sajnàlom,de azért neked elàrulom hogy 5 évesen 60 hós lesz.És egy jó tanàcs ahelyett hogy itt írod a hülyeséget inkàbb bújj össze a pàroddal mert úgy làtom valami HIÀNYZIK az életedböl.Hidd el jobb lesz utàna!puszi
2014. febr. 5. 18:38
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem hós, havas!
2014. febr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Jé, én már 378 hós vagyok, hogy repül az idő!
2014. febr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem 378 havas akartàl írni???
2014. febr. 5. 18:41
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

A fiam májusban lesz 3 éves, és igen, a fő színeket ismeri. A színvakságot próbálhatod, hogy kérsz tőle ugyanolyan színű kockát, vagy válogattok gyöngyöket színek szerint.

De egyébként nem feltétlenül kell tudni 3 évesen a színeket.

2014. febr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Az alap színeket 3 éves korra "kell" tudnia egy gyereknek. Bár inkább úgy fejezném ki, hogy átlagosan a 3 éves korra a gyerekek tudják az alap színeket.

A fiam az alap színeket már 2 éves kora körül tudta, most 3 éves és már sok más színt is felismer, ami nem tartozik az alapszínek közé. Viszont szokott olyat csinálni, hogy direkt azt mondja a kékre, hogy piros.:)

Amúgy kérdezd meg a gyerekorvost vagy a védőnőt, ők biztosan a segítségedre lesznek benne, hogy rájöjjetek, hogy mi a probléma.

2014. febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
38%
tudom,hogy 60hónap,de a 3 év meg 36 és te 35öt írtál.Amúgy igen kéne tudnia a 3 éves gyerekednek legalább a 3alapszínt a 3 mellékszínt és a fehér, feketét
2014. febr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Köszi semmi sem hiányzik,csak egyszerűen nem értem ezeket az agyament dolgokat amikor egy gyereknek hónapban adják meg a korát(nem babákra gondolok)
2014. febr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
5 évesen kell a színeket felismerni!
2014. febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!