Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez tényleg olyan szokatlan...

Ez tényleg olyan szokatlan ennyi idősen? Hangosan, harsányan fütyül dallamokat.

Figyelt kérdés
Lányom januárban lesz négy és fél éves, és már egy éve fütyül. Fél éve kezdett el dallamosan fütyülni, és mindent dalt, zenét utánoz szépen, tisztán. Azt mondják a rokonok, hogy korán kezdte. Tényleg korai? Úgy emlékszem, én is rég fütyörésztem ennyi idősen. :)
2009. dec. 7. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem emlékszem hogy én mikor kezdtem,de nemértem hogy miért is lenne baj hogy a lányod 4és fél évesen fülyörészik:)A rokonok meg inkább örüljenek neki:)
2009. dec. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg jól fütyül, az jó dolog, mivel muzikális alkatként sokra viheti a zeneiparban. De ha zavarja a tisztelt hölgyet/urat a dolog, akkor meg kell kérni, hogy máshol, pl. az udvaron vagy erkélyen folytassa a dolgot.
2009. dec. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez meglehetősen ritka, hogy egy 4 éves gyerek tisztán dallamokat fütyül, jó érzéke lehet a zenéhez. Érdemes a képességeinek megfelelően egyengetni az útját :)
2010. jan. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!