Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az a kisagy föle, vagy a...

Az a kisagy föle, vagy a kisagyra szerelheto, olykor dallamokat is jatszo (nem tudom mi a neve :D) "bigyo", mennyire nyugtatja meg a picurkakat? Erdemes venni?

Figyelt kérdés
Ja, es ha a nevet is megirna valaki... Köszönöm. :)
2009. jún. 18. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Amennyire hozzászoktatod. Én ágyra rakható zenélő forgónak szoktam nevezni, mások is.

Lányom szereti, ha felhúzom, de nem rendszeres.

1 éves.


vannak babák, akiknek segít az elalvásban, meg imádják nézegetni.

Szerintem érdemes venni, aranyos is, nézni is jó, később játszani is vele.

teszveszen 1 ft-tól elérhető, nem pénz...

2009. jún. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Kislányomat kb. két hónapos korától kezdte érdekelni, addig gyakorlatilag rá sem bagózott, hiába húztam fel százszor. Viszont, mióta "felfedezte", azóta imádja, nézi nagy szemekkel, és beszélget a forgó csacsikkal. :-) Általában felkelés után szoktam felhúzni Neki többször.

2009. jún. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Elalváshoz nem használjuk, mert csak csendben tud elaludni a kismanóm.
2009. jún. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én kölcsön kaptam egyet, de sokat nem használtuk, mert már az elejétől hason aludt a fiam. 2-3 hónapos korától néha ha ébren volt zenéltettem neki, de talán összesen ha 5-6x kapcsoltam be. Mondjuk ha 1ftért tudsz venni, annyit megér.
2009. jún. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk nagyon bejött:) Imádta a lányom a repülő macikat! Én is imádtam, mikor 7 hetes korában 2,5 percre el tudtam távolodni az ágyától, majd újra felhúztam, és így tovább:)! Jó lenne, ha azt is ráírnák a vásárlásnál a dobozra, hogy hány percig bírja egy húzásra!

2009. jún. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az egyik olyan dolog amire felesleges pénzt költeni. Megvettük, de nem érdekelte egyáltalán, és mindíg zavart kiságybatételnél is.
2009. jún. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is repülnek a macik, de tulajdonképpen sose zenélnek, mert nincs mikor. Altatni csendben szoktam. Nap közben, ha lerakom már kezdi érdekelni, vajon hogyan lehet a macikák lábát ügyesen elkapkodni. De van egy másik sárkányunk, ami zenél, azt fürdetésnél használjuk, mikor vesszük ki a vízből, indítjuk. Pavlov kutyájaként funkcionál. Tudja, hogy gyors szárítkozás, öltözés, és vacsi. Egyébként szerintem tök fölösleges ilyen hülyeségekre a pénzt költeni.
2009. jún. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!