Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam 3éves. Mi a jobb? Ha...

Kisfiam 3éves. Mi a jobb? Ha velem megy, babaúszásra, -jártunk 2évig-vagy az ovodával a többi gyerekkel?

Figyelt kérdés
2014. febr. 7. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
A többi gyerekkel.
2014. febr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még nem hallottam olyan gyerekről, aki óvodai úszásoktatáson megtanult volna rendesen úszni. Babaúszásra nem mennék, de ez csak az én álláspontom, bár sajnos okkal mondom ezt.
2014. febr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nekünk nem volt probléma a két év alatt a babaúszáson!

Nyilván nem 3évesen tanul meg úszni a gyerek-7körül-de nem is ez volt a kérdes!

2014. febr. 7. 13:50
 4/9 anonim ***** válasza:
többi gyerekkel
2014. febr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a többi gyerekkel megy együtt. Hadd szerezzen barátokat,ha vannak akkor hadd legyen velük.
2014. febr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
többi gyerekkel
2014. febr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En is jartam a kisfiammal babauszasra. Jelenleg 4 eves. Nallunk az oviba nem volt ilyen lehetoseg mert ha lett volna akkor en is a tobbi gyerek mellett dontok. 3 eves volt a kisfiam amikor a babauszason azt mondtak, hogy mostantol en ne menjek be vele a vizbe es egy oktato van 2 gyerekkel. Mi minden vasarnap delelott jarunk. Jelenleg 4 eves es 2 hete uszik karuszo nelkul, meg osszeszedi a vizalol azokat a muanyag halakat amiket az oktato bedobal. Ugyhogy vegulis en nem bantam meg, hogy tovabb jartam vele mert nagyon ugyes de a csapatszellem a gyerekekkel biztosan jot tesz neki.
2014. febr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én 4 évesen tanultam meg jártunk az ovival,aztán mivel annyira ment utána külön edzésekre is.Szerintem az ovival menjen,szerintem 3 évesen már amúgy sem nagyon való a babaúszásra.
2014. febr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
óvodával a többi gyerekel
2014. febr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!