Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elégedettek vagytok az asso...

Elégedettek vagytok az asso cipővel? Ha nem, akkor milyen márkájút ajánlanátok helyette?

Figyelt kérdés
Eddig d.d.step cipőket hordott a lányom, már 16-os méretet kell vegyek, és ahogy nézem a weboldalak kínálatát, sajnos már nem igazán találok olyat, aminek magasabb picit a szára, hogy tartani tudja a bokáját. Ezért gondoltam, hogy váltunk asso-ra. Vélemények?? Szandija volt már ilyen, az kényelmes, hajlékony a talpa, viszont cipőkről nincs tapasztalatunk
2014. febr. 9. 07:35
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
26-os lábnál már nem kell a magas szárú, az inkább már akadályozza mint segíti!
2014. febr. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon meg vagyok elégedve vele, az én lányom kezdettől fogva azt hordja cipőben, egy Elefanten szandija volt még, de én az Asso-van elégedettebb vagyok. Nagyon jó minőség, hihetetlen tartós, amiket kinőtt, mintha pár alkalommal hordta volna csak, úgy néz ki, szóval nem tudok rosszat mondani róla. Úgyhogy én ennél a márkánál is maradok, amíg tudok...
2014. febr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs benne harántemelő,ha valódi bőr,ha hajlékony a talpa,ha a sarka kemény,akkor jó!
2014. febr. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, az Asso sarokékes (szupinált), magyarul nem adnám egészséges gyerek lábára, csak ha szakorvos ajánlotta. nekünk az ortopédián kifejezetten azt mondta a doktornő, hogy csak harántemelő és sarokék nélküli cipőt vegyek, olyant, ami hajlékony talpú, bőr és tartja a bokát. És csak úgy vegyem meg, ha felpróbálja a gyere és kényelmes neki.
2014. febr. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az Asso nem mind supinált, csak gyárt olyat is!

Mi pont most voltunk ortopédián, mert úgy láttam, hogy kicsit dől a bokája 2 évesemnek. Kifejezetten azt mondták, hogy supináltat még ne vegyek neki, majd 3 évesen megbeszéljük kell-e, addig csak kemény kérgű cipőt, szandált vegyünk, ami tartja a bokáját, viszont elől puha, jól hajlik. Viszont egész nap hordania kell...

Így ahogy eddig, most is Assot vettünk, mert tökéletesen megfelel ezeknek a feltételeknek. És nem supináltat!

És egyébként megkérdeztem a haránt emelőről is, hogy jó-e vagy sem, de azt mondta, hogy teljesen mindegy :)

Jah, és annak ellenére, hogy 2 éves lesz 25-ös cipő kell neki, úgyhogy míg kontrollra kell mennünk nekünk is biztos 26-ost kell már venni, úgyhogy már miért akadályozná, nem is értem? Ez az egészséges, és amíg lehet, érdemes ilyet venni...


Úgyhogy kedves kérdező és csak ajánlani tudom, és most újra megerősítést kaptam az ortopédián, hogy jó...

Volt cipőnk, most van csizmánk és szandálunk is, mind ugyan olyan jó, és tartós, nem kopik, stb...

2014. febr. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!