Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ajánlanátok nekem angoltanárt...

Ajánlanátok nekem angoltanárt Budapesten, akivel maximálisan elégedettek vagytok/voltatok? Magánórákra gondolok.

Figyelt kérdés
2009. aug. 22. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom magamat. Maximálisan elégedett lehetsz velem.
2009. aug. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Leírnád kérlek, hogy nyelvvizsgafelkészítést vállalsz-e, és hogy mennyi az óradíj?
2009. aug. 22. 16:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen nyelvvizsgát akarsz letenni és mikor?
2009. aug. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Decemberben szeretnék vizsgázni, a Cambridge CAE érdekelne.
2009. aug. 22. 17:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Felsőfokút nem merek vállalni, nincs benne gyakorlatom. De biztos, hogy találsz tanárt, Dunát lehet rekeszteni angoltanárokkal.
2009. aug. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom :) Éppen ez a gondom, hogy nem tudok választani, jól jönne egy-két konkrét tanács. Sürget az idő, s szeretnék biztosra menni.
2009. aug. 22. 21:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá az illető vizsgafelkészítési gyakorlatára, ismeri-e azt a konkrét vizsgát, milyen anyagai vannak. Manapság elég gyakori az ingyen próbaóra is. Felsőfoknál nem árt, ha a tanár élt legalább néhány hónapot az adott nyelvterületen. Vannak képzett vizsgáztató tanárok is, az a legjobb. Szerintem az ár egyenes arányban van a minőséggel, tehát ezt olcsón színvonalasan nem lehet elvállalni. Nem árt valami legalább szóbeli szerződés sem az elmaradt órák esetéről, a házi feladatokról, tisztázni, ki mit vár a másiktól.
2009. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!