Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lépcsős etetőszékről vélemények?

Lépcsős etetőszékről vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2,5 éves kisfiamnak szeretnék lépcsős etetőszéket vásárolni. Most Prima Pappa Dinerünk van, nagyon szeretjük, régóta egyedül ül be, száll ki stb., de átadnánk a kistesónak. Mivel kicsi a konyha és mi a férjemmel ülőkén ülünk, ezért a lépcsős etetőszék tűnik a legjobb megoldásnak. Érdekelne, hogy kinek milyen véleménye van róla? Saját tapasztalat érdekelne! Ja, és ezt néztük ki: [link]
2014. febr. 9. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom majdnem 3 éves volt, amikor ajándékba kaptunk egy ilyet (Bébé confort woodline etetőszék):


[link]


Imádja, mert fel tud mászni egyedül, kényelmesen odafér az ebédlőasztalhoz vele (3. funkció). Ez való neki, mert így olyan, mintha lenne egy saját széke az asztalnál.


Ahogy látom, amit ti néztetek, az nagyon hasonló. Én ajánlom!

2014. febr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem sokkal jobb amit az első válaszoló linkelt :)

amit te néztél ki olyan pici, szerintem azt hamar kinőheti

2014. febr. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is olyan van, amit az első válaszoló linkelt, tökéletes darad!

2 gyereket szolgált ki, mindig állítottuk rajta az ülésmagasságot és a lábtartó magasságát, bírja a strapát, még most is olyan mintha új lenne, pedig 5 éve nyúzzuk folyamatosan.

Nagyon stabil a szék, tök mindegy, hogy feláll benne a gyerek és a támlánál fogva probálja rángatni, a szék meg sem mozdul.


Szóval csak ajánlani tudom!

2014. febr. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is hasonló van, mint amit belinkeltél. Eddig ez vált be a legjobban, előtte nekünk is volt Prima pappank, és a nagyszülőknél az az egyszerű műanyag ikeás. De ez nagyon stabil, könnyű tisztán tartani, és szerintem jobban is mutat a többi bútor mellett, ja és az asztal alá lehet csúsztatni, így kevesebb helyet foglal.

4.5 éves a lányom és még ezt használja.

Az első válaszoló linkje szerintem csak annyiban más, hogy a lábai merőlegesek, de nekem jobban tetszik hogy ennek ferde a lába és összességében is jobban néz ki.

2014. febr. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Ilyen Bèbè confortot hol lehet kapni? Se újonnan, se használtam nem látok sehol.
2014. febr. 11. 07:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is lépcsős etetőszék van mindkét gyereknek. A kislányom már 2 éves kora óta legalább tálca nélkül használja, nagyon bevált. Használtan vettem mindkettőt, nem ugyanaz a márka, de mindkettő bevált.
2014. febr. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!