Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miben viszitek ki másfél...

Miben viszitek ki másfél éveseteket ilyen jó időben? Marad a téli cucc? Mikor váltotok vékonyabra?

Figyelt kérdés
2014. febr. 13. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam 2 éves. ma overallt nem adtam rá, csak harisnyanadrágot+bélelt nadrágot. De csak a közelben sétáltunk. Én még nem váltok vékonyabbra, mert ilyenkor lehet jól megfázni.
2014. febr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
harisnyában, kicsit vastagabb nadrágban vittem ma ki, úgyhogy már nem a téli cuccban
2014. febr. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is harisnyát+plusz bélelt nadrágot adtam rá
2014. febr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van egy vékony overallunk, alá vékony nadrág, és egy vékonyabb kabát, ami még télikabátnak mondható de mégsem olyan vastag. Én ezekben viszem ki.
2014. febr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én bodyban, nem túl vastag harisnyában, vékonyabb anyaggal bélelt orkános nadrágban (nagyon szeret pocsolyákban ugrálni, így tiszta víz) és télikabátban vittem ki. Már kitapasztaltam, hogy ennél többen csak teljesen leizzad.
2014. febr. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Harisnya, bélelt nadrág de a téli kabát alá nem adtam rá plusz pulcsit. Láttam egy anyukát a gyereken vékony tavaszi kabát volt..nem normális!Azért mert nincs -20 fok még téli cucc kell most lehet a legkönnyebben megfázni!!
2014. febr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a vastag téli overált ilyenkor eggyel véknyabbra cserélem,3 féle vastagságú van,alá meg bady,vékony póló,harisnya
2014. febr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!