Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél évesem azt hitte...

Másfél évesem azt hitte hajnal 2-3 kor hogy reggel van! Szólt nekem mint 9kor amikor kell hogy aaanya. Ez kori sajátosság hogy próbálkoznak vagy mi lehet?

Figyelt kérdés
Foga nem mert azt bementem neki és ha az fáj Neki alszik is tovább. De most csak nyüglődött mert nyöszörgött fél 5ig aztnán nagy nehezen rájött hogy alvás van. De persze én azt se tudom mi van.
2014. febr. 9. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
A melegfrontokat a gyerekek ugyanúgy megérzik, mint a felnőttek, idegesebbek, ingerlékenyebbek, nyugtalanul és keveset alszanak.
2014. febr. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

* bementem Neki


Hát a meleg front nálunk nem játszik akkor szokott csak igazán nagyokat aludni éjjel - nappal is.

2014. febr. 9. 10:17
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem jó a billentyűk szóval bekentem a fogát :)
2014. febr. 9. 10:18
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nem rendszeres, én nem tulajdonítanék neki nagy jelentőséget, én is jártam már úgy, hogy hajnal 3-kor felébredtem, és olyan pihent voltam, mintha délig aludtam volna, és alig bírtam visszaaludni... Van ilyen...

Nálunk is előfordult egyszer, hogy hajnalban felült a lányom, és mondta hogy kelés, 1,5 éves múlt valamennyivel, nem tudom pontosan mennyi volt. Nagy nehezen tudott csak visszaaludni... Azóta se volt ilyen.

2014. febr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem rendszeres ha fáj a foga vagy Mátyás akkor szokott kellni. De ha bekenegetem a fogát vagy kiszívom az orrát alszik is tovább. De most nem. Egyértelműen úgy hívott mint reggel amikor ébred. Hát azt se tudtam mit csináljak.
2014. febr. 9. 11:39
 6/8 A kérdező kommentje:
* náthás
2014. febr. 9. 11:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ez mindennapos. Hajnali kettőtől, egytől reggel hatig. Akármit csinálok... Nem akar aludni.
2014. febr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó : Mennyi idős és mióta csinálja? Hogy alakult ez igy?
2014. febr. 9. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!