Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisfiad milyen játékokk...

2 éves kisfiad milyen játékokkal játszik szívesen mi a kedvence?

Figyelt kérdés
2014. febr. 14. 01:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A legot szereti a legjobban. az autóját a telefonnokat és a kis könyveket is szereti
2014. febr. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Van neki egy autós legoja. Autóra lehet építgetni. Imádja, de imádja az autót, járműveit is. Kiskönyveit is szereti, illetve a motrát.
2014. febr. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

lego duplo

formabedobó

pakolás bárhonnan bármit bárhová

2014. febr. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

legozik, pakol-rámol, most főleg a fazekaimat, és motorozik egész nap a lakásban.

mikor kicsit nyugodtabb- alvás előtti állapotban van, akkor nagyon szeret könyveket lapozgatni, de általában egy-egy könyv mindig van mellette.

2014. febr. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Lego az jó ötlet, de oda kell figyelni, hogy nehogy lenyelje vagy (mint a barátném kisfia) feldugta az orrába.. Én inkább nagyobb építőkockákat vettem a kisfiamnak, majd ha nagyobb lesz akkor jöhet a lego.

Ezekért a zenélős képes könyvecskékért odavannak a gyerekek. Én inkább kreatív és logikai játékok híve vagyok. Kisfiam nagyon szeret rajzolni.. de sajnos nem a papírra :D hanem a falra.. ezért fehér sima tapétát (vagy lehet fehér papírt is) celluxal felragasztottam a falra és oda firkanthat..

2014. febr. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Fa építő és Maxi blocks, mindenféle elektronikai berendezés (telefon, laptop, számítógép), az autói, könyvek. És Thomas :)
2014. febr. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A férjem pecabotja! Mindene a pecázás. Csak a pecatévét hajlandó nézni. Egész nap etetés van, meg várjuk a kapást. Meg görbül a bot , csukát fogott s.t.b. Kikészit a pecázással. . Néha épitőzik is. Este meg olvasni kell neki, nézegetjük a képeket. 23 hónapos kisfiu.
2014. febr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Építőkocka, apa telefonja, és könyvek. Minden mennyiségben! Elsősorban mondókás könyvek, és Bogyó és Babóca mesék.

Néha megengedjük, hogy a youtube-on Bogyót nézzen.

Mostanában viszont a mászás lett a mindene. Ablakba, székekre, szekrényekre. Ha ezekről sikerül lebeszélni, akkor az előzőekben említett játékok jönnek.

2014. febr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

MÉg ugyan nincs 2 éves, de 3 hónap múlva már igen.

Szereti a kemény lapos könyveket nézegetni, oda teszi az ujjamat és megmondom mi van a képen.

Szereti a duplot, autókat, flakonokat, telefonokat, golyóvezető játékot, fa vonatot.

2014. febr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Autók minden mennyiségben :) Van egy nagy kamionja, azt imádja, bele pakol dolgokat és viszi. Van neki duploja is, de az autók a nyerők.
2014. febr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!