Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha egy gyermek óvodában,...

Ha egy gyermek óvodában, iskolában a legalacsonyabbak között van, az felnőtt korában is törvényszerűen alacsony lesz?

Figyelt kérdés
Anya kb 160 cm, apa 178 cm. Fiúgyerekről van szó.
2014. febr. 16. 14:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem általában igaz, hogy kicsi marad, de persze, a fordítottja is. De szerintem több az esély arra, hogy kis növésű lesz.
2014. febr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Az anyósomék pont ekkorák, a férjem 190 cm :)
2014. febr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem igen, mert persze lesz amikor nyúlik de az a korral jár és mindenki fog.
2014. febr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
és gyereknek kicsi volt, vagy már akkor is magas, kedves 2. válaszoló?
2014. febr. 16. 14:50
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem egyáltalán nem törvényszerű ez. Kamaszkorban úgy megtudnak nyúlni, hogy csak les az ember. Férjem, magas volt egészen 5. osztályig utána középtájra került a sorban, simán túl nöték.
2014. febr. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

A férjem a legkisebbként kezdte a középiskolát (fiúosztály), 180cm-es lett. Én is későn érő voltam 40 kilóval és 155 cm-rel kezdtem a középiskolát, én 164 cm lettem.

A kisfiam most 3. osztályos, talán 1 kislány alacsonyabb nála. Mi bizakodóak vagyunk, mert nem egy rövidlábú alkat, hosszú, arányos csontozata van, csak kicsi.

2014. febr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Orvosilag nem értek hozzá, de tanárként rengeteg gyereket látok felnőni. Személyes tapasztalatom a következő. A kis növésű lányokat ez végig kíséri egész gyerekkorukon, mindig az osztály legkisebbjei között vannak, s a végmagasságuk se lesz túl nagy, de azért legtöbbjük eléri a "normális" felnőtt magasságot. Gyakran érettségiztetünk 155-160 cm közötti lányokat. A fiúknál egészen mást tapasztaltam. Bekerülnek hozzánk az osztály legkisebbjeként, majd leggyakrabban a 9. 10. osztály körül nőni kezdenek, s fél év-egy év alatt annyit nőnek, hogy már úgy kell felnézni rájuk. Persze nem mindegyik, de sok száz gyereket látva már azt kell mondjam kevés fiú marad alacsony.
2014. febr. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
48%
Nem azért de ha ti sem vagytok hú de magasak, nagy valószínűséggel ezt ti is örököltétek a gyerek mégis hogy lenne nagyon magas?
2014. febr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
fiúknál egyáltalán nem törvényszerű. Sogoromék mindketten 180 cm fölött vannak az unokaöcsém 4-5 éves koráig inkább az alacsonyabbak között volt (csodálkoztunk is ilyen magas szülők mellett) most 7 évesen akkora mint egy 4.-5. osztályos gyerek. 2 év alatt rengeteget nött, szegénynek a csontjai nem is birják rendesen.
2014. febr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

A batyam egesz altalanosban a kisebb fiuk koze tartozott. Gimiben nott meg, 198 cm lett... A masik batyam is gimnaziumban nott majdnem 30 cm-t, o "csak" 192.

A legjobb baratnom arra a legbuszkebb, hogy altalanos harmadikig o volt a legmagasabb. Vegul 162 cm lett :)

En mindig magas voltam, ovitol kezdve es 178 centire nottem..

Szoval tenyleg mindenre van pelda.

2014. febr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!