Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mégis mit tehetnék az alacsony...

Mégis mit tehetnék az alacsony, alig 50kilós alkatom miatt folyton tapadnak rám a 13-15 éves kislányok, pedig már felnőtt vagyok? Ti kihasználtáok ezt vagy inkább elutasítanátok a csajokat?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy 16 éves csajok is elutasítanak már, nem, hogy a 18 év felettiek, akik kisfiúank neveznek. Ennyit arról, hogy nem a külső a lényeg. Sajnos nem létezik olyan felnőtt nő, aki tudna vonzódni egy ilyen alkatú, adottságú felnőtt fiatal sráchoz én azt tapasztalom folyton. Persze én vagyok a gonosz pedomaci, csak, mert a kiscsajok meg cukinak tartanak és jönnek maguktól is.
2013. aug. 2. 21:53
 1/5 anonim válasza:
Szóval hány éves is vagy?
2013. aug. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem tudom mit tehetnél de küldesz egy képet magadról kivaáncsi vagyok nállad mire buknak a 13-15 éves csajok :) 15/L
2013. aug. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyire felnőtt? Ha felnőtt létedre meg kell kérdezned másokat, hogy kihasználj-e egy 13 éves kislányt, akkor te nem vagy normális.
2013. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hasonló helyzetben vagyunk, csak én lány vagyok. 23 éves vagyok, általában 17-18nak néznek, a pár évvel idősebb pasik persze átnéznek rajtam... (Bár igaz, hogy nem töröm magam, hogy legyen valakim).

Tényleg furcsa, hogy felnőtt létedre ilyet kérdezel, és ha érdekel a véleményem akkor inkább hagyod őket...

2013. aug. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha tapadnának rám, akkor én még szép, hogy kihasználnám, nem érdekel, hogy hány éves! Ez nekem, az én helyzetemben olyan, mintha valaki öt méterről nem akarná berúgni a labdát az üres kapuba. Bár mindenki a saját helyzetéből indul ki, szerintem nem lehet itt egyértelműen jó tanácsot adni.
2013. aug. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!