Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves fiam fotelágyát ma...

3 éves fiam fotelágyát ma kitisztítottam kárpit tisztítóval délelőtt, de még érződik az "illata", nem lesz baja ettől éjszaka ugye?

Figyelt kérdés
Ilyen vegyszer szaga van,kb 11 kor volt bekenve, fél1kor kiporszívóztam,aztán szellőztettem,5kor megint ki lett porszívózva,aztán szellőztetve,de még érződik...a lepedő mondjuk lefogja,csak a fejtámla résznél szabad,ott érezhető.Megfordítani nem tudom,mert úgy van betéve az ágy,hogy így nem esik le.
2014. febr. 16. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Tegyél esetleg egy plédet is az egész ágyra, úgy rá a lepedő és az ágyazás.
2014. febr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
már tettem...
2014. febr. 16. 19:26
 3/9 A kérdező kommentje:
de baja lehet tőle ha éjjel érzi ezt a vegyszer szagot??
2014. febr. 16. 19:27
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha érzi a vegyszerszagot, akkor az azt jelenti, hogy még kipárolog a vegyszer a bútorból, tehát igen, lehet.

Tegyél két plédet, ha így is érezni, esetleg gumilepedőt is legalulra.

2014. febr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ.

Igen,sajnos érezni,nem is értem miért...mellettem alszik inkább ma,ez a biztosabb.

2014. febr. 16. 21:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Amikor én vegyszereztem a szobájában (penészírtó)akkor egésznap szellőztettem, de annak ellenére azon az éjszakán mellettünk aludt :) nézett is nagyot, hogy mi van velünk. Így voltam nyugodt.
2014. febr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó döntés, biztos ő is értékelni fogja ;)
2014. febr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én egyszer vettem egy párnát, aminek "új szaga" volt és simán megfájdult a fejem tőle. El tudom képzelni, hogy minimum megfájdul a fiad feje, ha egész éjjel lélgzi be a vegyszert. Én biztosan nem altatnám még az ágyon.

Egyébként a párnámat hetekig kellett szellőztetni, remélem a te ágyad hamarabb kiszellőzik.

2014. febr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

mellettem aludt,örült neki nagyon:)

Nem mertem ott altatni,én is féltem a fejfájástól.Ma még beszórtam szódabikarbónával,remélem estére jó lesz.

Köszönöm a válaszokat:)

2014. febr. 17. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!