Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek ez a játék puzzle...

Szerintetek ez a játék puzzle milyen idős gyereknek való?

Figyelt kérdés

A honlapon 3 év van és a csomagolásán is 3 éven alulnak nem ajánlott cimkével van ellátva.

De mikor egy játékboltba voltam az eladónak mondtam, hogy 21 hónapos a fiam és neki szeretnék valami kirakót, ezt ajánlotta

[link]

megvettem, mondjuk nem bánom, mert majd jó lesz, de szerintem neki ez még nagyon korai.



2014. febr. 17. 09:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem korai neki. Fiam ennyi idősen komolyabbakat is kirak. Jót ajánlott az eladó.
2014. febr. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bocs, első vagyok. Nem komolyabbat. Olyanokat, aminek külön helye van, szépen kirakja, de ez is jó lesz neki szerintem.
2014. febr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez pont jó. A fiam 2 évesen ezeket rakta: [link]
2014. febr. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Simán ki fogja rakni, sőt a 12 darabosat is. Enyém 3 évesen már a 30 darabosat is kirakta, de ezt is tanulni kell, először egyszerűbbekkel, sokszor kirakni, utána jöhetnek a több részesek. Nálunk pl. a 30 darabosat úgy tanulta meg, hogy először csak pár darabot vett le belőle, utána már egyre többet, végül az egészet szétszedte és össze is tudta rakni. Persze először mindig együtt raktuk ki. Ha sokat csináljátok együtt és érdekli a gyereket, akkor hamar megtanul kirakózni, nekem mindkét fiam imádja a puzzle játékot. (Bezzeg a rajzolás....az nem megy.)
2014. febr. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül korai, próbáljátok ki és ha még nem megy tedd félre, 2 hónap múlva megint előveheted!


A 3 éven aluliaknak címke nem azért van rajta, mert ők nem tudják kirakni, hanem mert esetleg lenyelhető részek vannak benne. 3 év alattiaknak való játékokat, "babajátékokat" máshogyan, sokkal szigorúbban vizsgálnak be.

2014. febr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem is jó már a darabjai ha jol látom jó nagyok darabok .
2014. febr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát akkor kipróbáljuk :)

A fogantyúsat amit be kell tenni a helyére azt szereti.


Köszönöm a válaszokat amúgy, ment a zöld kezecske mindenkinek

2014. febr. 17. 12:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Biztos ki fogja rakni, tesom kisfia, aki csak marciusban lesz 3 eves mar a 40 darabosat is onalloan kirakja.
2014. febr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem korai,bár az én kisfiam imádja a kirakót,még nincs 3 és a 35 darabost simán kirakja,az ilyesmit kb 1,5 évesen már kirakta.
2014. febr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!


A lányom 2 éves, jó ideje ki rakja ezt, szóval nem választottál rosszul! :)

2014. febr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!