Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nagyon szeretnék játszani egy...

Fiatallányka kérdése:

Nagyon szeretnék játszani egy régi játékkal, a neve Pandora's box, egy puzzle-s játék, azonban nem találom meg olyan formában, amivel XP-s gépen is lehetne játszani. Hogy lehetne ezt megoldani? Nagyon jó játék volt.

Figyelt kérdés

2013. nov. 28. 15:38
 1/5 anonim válasza:

Nagyon szerettem én is!

Segíteni nem tudok sajna, de ha kapnál választ, az engem is érdekelne:) (mondjuk nekem windows7-em van)

2013. nov. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 miért.én? ***** válasza:
Csak torrentben találtam meg, viszont működik elméletileg w7 és xp alatt is. w7 ultimate 64-en teszteltem. Ha érdekel küldöm a linket Pü-ben, + egy-két dolgot a telepítéssel kapcsolatban.
2013. nov. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen megköszönném, Nekem torrentben is tökéletes, várom az üzid!
2013. nov. 28. 18:46
 4/5 anonim válasza:

sziasztok!

Éppen most küzdök azzal a problémával, hogy le szeretném tölteni ezt a játékot, csak sehol sem találom. Tudna valaki segíteni? Windows 8-am van :)

2016. jan. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 miért.én? ***** válasza:

Szia!

Én sem találom, viszont ha még mindig érdekel, küldj egy privátot. Nálam még megvan, és W7 64-en biztosan műxik.

2016. márc. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!