Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jó lenne ez az ágy 2 évesnek?...

Jó lenne ez az ágy 2 évesnek? Valaki rendelt már innen?

Figyelt kérdés
[link]
2014. febr. 18. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Inkàbb olyat keress, ami alatt nem ágyneműtartó van, hanem még ey ágy, amit ki tudsz húzni, így tudsz mellette aludni míg oda nem szokik, meg ha jön valaki, vendég àgynak is jó!
2014. febr. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyet, hogy alatta legyen vendégágy

2014. febr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nálunk 90*200-as rendes nagy ágyat fog kapni, nem látom értelmét a kisebbnek, na jó kicsit kevesebb helyet foglalna.


Amit az előző írt, hogy ki lehet húzni és még egy ágy, jó ötlet amúgy.


Ha viszont mindenképpen ágyneműtartósat akarsz akkor legyen a fiókon valami mert így minden tiszta por lesz.

2014. febr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó ez az ágy, végre nem valami színesre festett faroslemez :)

Érdemes a matracot megnézni azért, mennyire kemény, mennyire vastag, mosható-e a huzata, de amúgy elsőre rendben van.


A poros ágyneműtartókra pedig ha nem napi szinten használható ágyneműt tartasz benne, hanem pl. évszakváltás miatti holmikat:

- rendszeres takarítás :)

- vákuumos tárolózsákok (amikből porszívóval lehet kiszívni a felesleges levegőt)- helytakarékos és véd is, egy fiókba kb. 2 fér bele és úgy 2-3 eFt/2 db áron már láttam sok helyen (tchibo, aktuális avon különszám stb.)

- ikeában lehet venni ilyen tépőzáras nejlonos felső takarórészt, amit rá lehet tépőzárazni a fiókra.


Én inkább a beépített szekrényben tartanám a tiszta ágyneműket, az éppen használatban lévőt pedig az ágyon egy szép ágytakaróval letakarni (úgysem ott megy az ugrálás és a játék, hanem az ágyban alvás van gondolom :)

2014. febr. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1 hete érkezett meg tőlük az ágy másfél évesemnek, olyan, amilyen a képen, masszív, szép. Mi ezt az emeletes ágyat rendeltük, mert ketten fogják lakni:

[link]

Még gumis lepedőt kell rá vadásznom, mert ez nem magyar standard méret.

Ha van még kérdésed, szívesen válaszolok

2014. febr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pontosan ezt rendeltuk feherben kb. Egy honapja. Annyi gond van vele, hogy az osszeszerelesi utmutato khm... hagy kivanni valot maga utan, de egyszeruen osszerakhato meg igy ia. Pontosan szallitottak, nagyon jo az agy, ugyanakkor az arban levo matrac kuka, nagyon rossz minosegu, azt ne kerd hozza, vegyel helyette normalisat.
2014. febr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon hasonló van 160*70es nagyon szereti a fiam,és nagyon jó,szerintem teljesen felesleges olyan ami kihúzható
2014. febr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Végül lehet nem ez lesz, de innen. Mennyire kuka a matrac? Pár hónapot kibír rajta a gyerek? Csak, mert most nem engedhetjük meg magunknak a jobbat, pár hónap múlva majd igen. Viszont az ágy most kell, mert jön a kistesó. Lehet, hogy 80X160-as lesz. Arra vajon lepedőt hol kapni?
2014. febr. 18. 19:39
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja, igen és nem kell a 2 ágyas, teljesen felesleges, ha nagyon muszáj van, amire mellé tudok feküdni a földre, viszont az ágyneműtartó fontos.
2014. febr. 18. 19:40
 10/11 anonim ***** válasza:
esetleg ikeában mi csak ott kaptunk 160*70est,és én külön rendeltem a matracot,nem kértem bár mondom csak hasonló az ágy nem teljesen ugyanaz
2014. febr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!