Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis korú gyerekeitekkel...

Ovis korú gyerekeitekkel megesik, hogy kihagyjátok az esti fürdést, zuhanyt?

Figyelt kérdés
2014. febr. 18. 19:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%
Megesik nagy ritkán, hétvégén mikor későn fekszünk le. Úgy hívják, hogy "hippi takarodó":)
2014. febr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
58%
nálunk nem esik meg. fél 7-kor van fürdés, hétközbe hazaérünk eddig, hisz egész nap az oviban van, nem csinálunk már 5 után olyan programot, fáradt. hétvégén meg max később fürdik. de enyém igényli is, ha lázas beteg akkor is hűtőfürdőzünk...
2014. febr. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
84%
Lànyom 3 éves nem fürdetrm minden nap mert szàraz a bőre és ekcémára hajlamos. Nem piszkos gyerek és kezet többször magától mos kezet egy nap és wc után is. Amikor nem fürdik a privát részeket természetesen letisztítom törlőkendővel este. Kezet arcot is mosunk..
2014. febr. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
55%
Soha.
2014. febr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megesett. Amikor oviba megy akkor minden este fürdetem (zuhany). Hétvégén viszont van amikor "hippi" marad, és mi szülők is. De nem vagyunk büdösek, koszosak. Persze, hogy szoktak kimaradni fürdések, de a fogmosás, az viszont minden napos! Régen mi volt? Én konkrétan emlékszem rá, amikor még kisiskolás voltam, bizony "kiharcoltam" magamnak, hogy ne fürödjek, és volt, hogy napokig nem is. :) És semmi bajom nem lett felnőtt koromra. Mostanra viszont szeretem, ha tisztán fekszem az ágyba. Jobbat is alszom. :) A lényeg: Nem hinném, hogy ez probléma lenne, ha egyszer-kétszer nem fürdik le a gyermek. :)
2014. febr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Volt már, hogy beteg volt, lázas, hogy kimaradt a fürdés, vagy olyan is volt, hogy nagyon későn értünk haza, és szinte a kocsiülésből raktuk át az ágyba.

Nincs ebben semmi szerintem.

2014. febr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért pontoztátok le a 10-est aki azt írta nem fürdeti minden nap, mert ekcémás.

Bizony november és április között én is csak másnaponta fürdetem, mert az enyém is ekcémás (csak télen jön elő neki), és a víz nyírja ki a bőrét.

2014. febr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!