Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináltok gyerekeitekkel...

Mit csináltok gyerekeitekkel ebben a melegben egész nap bent a házban?

Figyelt kérdés
2013. júl. 29. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Most csak a 2 évesem van itthon, a nagyok az apjuknál. De vele kirakózunk, rajzolunk, zenét hallgatunk, tévézünk, medencézünk. Mondjuk elég sokat alszik ebben a melegben.
2013. júl. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

két éves fiammal vagyok itthon, a kistesó hamarosan érkezik :)

mesét nézünk, locsizunk, autózunk, takarítunk (imád takarítani) reggel és este pedig lent vagyunk a parkban.

2013. júl. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, én is gondban vagyok a másfél évesemmel. Imád az udvaron lenni, a benti dolgokat gyorsan megunja. Mesét nézünk, mesekönyvet lapozgatunk, pakol állandóan szét (én meg össze), benti játékaival szöszmötöl kicsit, zenélő játékokkal játszik, táncol hozzá, ilyesmik. Sajnos most azt szereti legjobban, ha viszem a hátamon, és a tükörnél megállunk vigyorogni :)) Délután megyünk ki a medencébe.
2013. júl. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
9 hónapos a lányom.Panelban lakunk.Az erkélyen napjában többször pancsizik,így bírja a meleget nagy nehezen.Sokat játszunk és szoba hintázunk is.Illetve megy ventilátor az valamennyire segít ebben a melegben.EGész nap 1 szál pelusban van vagy anélkül néha.
2013. júl. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Panel lakó 1 évesem épp a szekrényét pakolja ki!
2013. júl. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De jó! Akkor hasonlók mint nálunk. Csak nálunk 3 gyerek van. 3,5 évesek és 4 hónapos. Azt hiszem határon vagyok idegrendszerileg. már nem tudok mit kitalálni! :)
2013. júl. 29. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!