Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan kezelitek gyerkőcötök...

Hogyan kezelitek gyerkőcötök (2,5 éves kislány) hisztirohamait? Mit tesztek otthon, másoknál, az utcán, boltban? (hol milyen praktikákat alkalmaztok? )

Figyelt kérdés
Egyébként okos, önálló a kislányom, de néha kitör belőle a kisördög és semmi nem jó neki, hisztizik ha kell, ha nem. Sokszor már az őrületbe kerget, mert bármit teszek nem jó neki, néha úgy érzem direkt csinálja. van egy 6 hós kistesó és talán így jön ki rajta a féltékenység? Mert egyébként nem mutatja, sőt imádja a tesóját. Hogyan kezeljem? Büntetés? Rászólás nem használ, volt, hogy már annyira kiborított, hogy a kispopsijára csaptam, na volt utána lelkifurdalásom rendesen, de már nem bírtam. Adjatok tanácsot!!! Ha ráhagyom sem vezet sehová, na meg persze itthon még elmegy, hogy hisztizik 10 percet majd megunja és abbahagyja, de ha elmegyünk valahová és ott jön rá, vagy a boltban, az utcán, ott még sem hagyhatom 10 percen át, hogy hisztizzen!
2009. dec. 11. 12:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Míg írtam a kérdést, látom előttem is ugyanezt a kérdést tették fel, de azért várom a hasznos tanácsokat! :)
2009. dec. 11. 12:12
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem erre mindig azt mondta a drnő, h addig csinálja amíg van közönség. Levegőnek tekintettem és működött. Utána megbeszéltük.

A fiam 8 éves lesz még mindig működik.

2009. dec. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj tenni akarsz a hiszti ellen ,nekem 26hónapos a lányom ,okos ,értelmes,de mint a tesóira ,őrá is rájön a hiszti.Engem nem érdekel hogy ciki az utcán,boltba stb...nem szoktam reagálni rá ,mindig megunja ,kifújjuk az orrát ,hüppög egy kicsit és vége.Ha olyan helyen borul ki,mint pl.szombaton a mikulásnál,és nem hallották tőle mit mond a télapó,felkaptam kivittem,mikor megnyugodott visszamentünk.Sose foglalkoztam vele más mit gondol,de nem is vetem meg azt akinek hisztizik a gyereke az utcán.Sajna olyan mondja hogy "milyen hisztis gyerek"akinek tuti van otthon még rosszabb gyereke.Szerintem hagyd rá,nekem bejött remélem neked is így lesz,bár lesz mikor már sérti a füled az ordítás de akkor is csak "lesd" nem -e tesz kárt magába és ennyi.:)
2009. dec. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, próbálom ráhagyni és nem venni tudomást a hisztijéről, csak az a baj, hogy olyankor mégjobban rázendít, de akkor nekem kellene még türelmesebbnek lennem és hagyni hadd tombolja ki magát? Mindig megígérem neki a hideg zuhanyt, de nincs szívem megtenni, bármennyire is feldühít a hisztije.
2009. dec. 11. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!