Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves kislány 102cm magas...

Lcs kérdése:

4 éves kislány 102cm magas 16,5 kg megfelelő súly?

Figyelt kérdés
A lányom korábban nagyon jó evő volt, most kb egy fél éve válogatós lett nagyon, és olyan kis madár adagokat eszik. Az oviban pedig azt mondják, hogy szokott enni rendesen. akkor lehet, hogy itthon szórakozik? Valaki járt már így? Mit csináltatok, hogy otthon is normálisan egyen? :)
2014. febr. 24. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Pont a korához képest közép méretben van, vagy is tökéletes.

Nem kell aggodni ilyen súlyal, ha kicsit kevesebbet vagy többet eszik pár hónapig.

Aggodni akkor kell, ha láthatoan csökken a súlya(ha stagnal semmi baj nincsen), vagy láthatóan nö a súlya. Pl egy félév múlva 15 kg csak vagy 20 kg. Akkor mindenképpen meg kell nézni, hogy étkezési probléma.

Lányom 3,5 éves és 13 kg 98cm. Ö soha nem lesz 4 évesen 16 kg.

2014. febr. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Enyém is 4éves, 102 cm és 19,5kg. Enyém sem eszik pár hónapja rendesen, oviban állítólag igen, még repetázik is általában. Itthon alig lehet belerimánkodni valami főtt kaját, csak joghurtot meg májkrémes kenyeret enne mindig. Szerencsére ezt sok zöldséggel eszi, ubi, paradicsom, alma, ez valamennyire megnyugtat.

Én már nem tudok mit tenni, várom hogy megváltozzon az evése. Addig pedig zöldséggel és gyümölccsel tömöm.

2014. febr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor megnyugodtam :) Csökkenni nem csökkent, kb fél éve ez a 16,5 kg van. De olyan kis vékonykának tűnik, a nadrágok derekát nem győzőm beljebb húzni :) de egyébként azt mondja anyósom, hogy a férjem is ilyen kis vékony volt gyerekkorában, és a lányom detto férjem alkat, gondolom akkor ezt sikerült örökölnie :)
2014. febr. 24. 13:59
 4/8 A kérdező kommentje:
ja, hát én is ettől akadok ki, hogy kb állandóan virslit, vagy májkrémes zsömit, vagy tejszeletet enne, meg kb ha rajta múlna, szerintem meginna napi 2l kakaót :)
2014. febr. 24. 14:00
 5/8 anonim ***** válasza:

4 éves fiam 114cm és 19 kg.

szerintem semmi baj a lányod súlyával, arányaiba nézem talán még több is mint a fiam :) enyém egyáltalán nem vékony, olyan pont jó és válogatás nélkül befal mindent :)

2014. febr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mondjuk pocakja van kicsit, csak hosszú lábú, ő a legmasabb a csoportjában, leghátul áll a sorban mikor mennek a mosdóba, egyem a szívét :)) akkor jó, nem aggódom ezen, igazából az zavart, hogy kb fél éve ugyan annyi a súlya, de akkor ha ez normálisnak számít, akkor nem izgatom magam, köszi :)
2014. febr. 24. 14:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem fiam 3,5éves, 102cm és 15,5kg. :)) Kiscsoportos, nagyon jól eszik, sokat- de sokat is kakál.... :)))

Meg iszonyú sokat mozog.

Szerintem jó súlyban van a kislányod!

2014. febr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lányom májusban lesz 4 éves és ő pont ilyen magas és a sulya is ennyi és pont jol néz ki ,pont jó méretei vanak .
2014. febr. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!