Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Különleges inkább külföldies,...

Évi89 kérdése:

Különleges inkább külföldies, anyakönyvezhető lány neveket keresek, első lány gyermekemet várom és neki keresek valami egzotikus csodaszép nevet. Tudtok?

Figyelt kérdés
.

2014. febr. 25. 09:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
35%

"Jemima (Ejtsd Dzsmemimának), Angliában gyakori bibliai eredetű név. Magyarországon is J betűvel anyakönyvezik, de sokan J-vel és nem Dzs-vel ejtik. "


Magyarorszagon a kiejtés szerinti írásmód van érvényben, igy ha Jemimaként anyakonyvezik, akkor ugy is ejtik. Angolos ejtessel Dzsemimaként anyakonyveznék, ugy mint pl a Dzsenifer, Dzesszika es társait.

2014. febr. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
68%

Két Jemima ismerősöm van, tény, csak az egyikük született Magyarországon.


Mindkettőnek J-val van írva a neve, ez szerepel az anyakönyvezhető nevek között. Ejteni Dzs-vel ejtik.


Ha én ezt a nevet adnám a kislányomnak (nem, nem ezt fogom ő Zita lesz) és J-val lenne anyakönyvezve, marhára nem érdekelne, hogy de ha j-vel van írva j-vel kell ejteni, ha nekem dzs-vel ejtve tetszik jobban.


Virginia ismerősöm is van, ő is Virdzsiniaként használja a nevét.

2014. febr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
50%
Amina, Esztella, Evolet, Lianna, Médea, Mínea, Moira, Nadin Nilla, Tiana
2014. febr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 lcs ***** válasza:
50%
Víta (élet) :)
2014. febr. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
57%

Mint látjátok, a legvégén valaki letette a névjegyét.

Őt úgy hívják: agyalágyult!

2014. febr. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
45%

10-es válaszoló vagyok.


Vettem a fáradtságot, hogy átnyálazzam az EGÉSZ utónév gyűjteményt, amiből kiválogattam a külföldies vagy érdekes, esetleg egzotikus neveket annak ellenére, hogy nem az esetem egyik sem, és a KÉRDÉSRE VÁLASZOLTAM, méghozzá kimagasló mennyiségben, és volt pofája valakinek 26%-ra lepontoznia?

2014. febr. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
63%
Nem kell felvenni a pontozást, pláne nem egy nev kérdésben. Eleg szubjektív a téma, akinek nem tetszik az adott nev, azonnal lepontoz. Ennél jobb mar csak a "neked mi a kedvenc akarmid" jellegű kérdésnél szokott nevetségesebb lenni a pontozás.
2014. febr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
35%
Ne húzd fel magad, felesleges. Mindenki le lett itt pontozva:) Nekem az egyik válaszom tegnap még 0%-os volt itt. CSerébe mindenkit felpontoztam:)
2014. febr. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
47%

Én is most ezt csináltam a többiekkel :)


De amúgy azért zavaró, mert tényleg vettem a fáradtságot végigolvasni és azért időt szántam rá.


Múltkor a "Mi volt nálatok az ebéd?" kérdésre írtam, hogy paprikáskrumpli és 0%-ot kaptam :D

2014. febr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
köszi nektek aranyosak vagytok igy van nem kell foglalkozni a lepontozással,egy kommentelő például első válaszként azt irta hogy : mik vagyunk mi cigányok ? adjak neki Erzsébetet vagy Máriát hát ne is haragudjon meg érte de nem tudom miért kéne egy ujszülöttet Bözsikének becézni amikor ilyen csodálatos nevek is vannak amin eláll az ember szava nem ??? köszike a válaszokat :) :)
2014. febr. 27. 08:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!