Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 éves lányomnak gyógycipője...

6 éves lányomnak gyógycipője lesz. Szandálcipőt, vagy szandált rendeljek? Mennyi idő alatt szokott elkészülni egy gyógycipő? És milyen márkájú cipőt/szandált vegyek egyébként, ami segít (het), hogy jó legyen a lábtartása?

Figyelt kérdés
Vagy most már folyamatosan gyógycipőt kell csináltatni neki?
2014. febr. 26. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt kéne tudni ki baja!?

Olyan cipőt csináltasd neki, akit a legtöbbet hord.

Ha oviba jár, akkor szandált érdemes csináltatni, mert az lesz rajta a legtőbbet, mivel oviban az jó benti cipőnek, az van rajta egész nap, nyáron meg ovi nem lesz, az lesz rajta kint.

Én d.d. Step cipőket szeretem, tiszta bőr, kényelmes, praktikus, az ára sem vészes, 6-8.000 Ft.

Szandált csináltasd, s vegyél egy d.d. Step szandálcipőt, vagyis olyan balerina szerűt.


[link]

2014. febr. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A szándálos indoklásodra nem is gondoltam! Köszi!
2014. febr. 26. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!