Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányomnál 6éves azt veszem...

Kislányomnál 6éves azt veszem észre ha gyümölcsöt vagy lekvárt eszik akkor elkezd vakarózni és eléggé bepirosodik a helye ahol megvakarta, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Már azt is mondta, hogy ég a gyomra ha lekvárt banánt vagy bármilyen gyümölcsöt eszik!

Most préseltünk narancsot répával és azt itta, 5percen belül a lábain az karján elkezdett viszketni és ha megvakarja piros lesz tőle!

Remélem nem fruktóz intolerancia!


2014. febr. 26. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
véleményen szerint alergias reakcio.tobbet a doki mondana.
2014. febr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de akkor a gyümölcsre,gyümölcscukorra lenne allergiás?hasmenése is van azt hittem valami vírus de már 2hete van neki és puffadt a hasa!reggel viszem orvoshoz,nagyon meg vagyok ijedve,megfürdettem most de vakarózik még!
2014. febr. 26. 19:27
 3/6 anonim ***** válasza:

én sok zöldségre-gyümölcsre allergiás vagyok (nikkel tartalmúakra), de 5 percen belül nem jön ki az allergiás tünet, le se ér annyi idő alatt. nekem ez furcsa... főleg, hogy minden gyümölcsre.

mindenképpen vidd el orvoshoz

2014. febr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
5percet ugy értek h megeszei a vacsorát és rá 5percre.addigra már elkezdődik a felszívódás.neked miylen allaergiás tüneteid vannak?
2014. febr. 26. 21:03
 5/6 anonim ***** válasza:
viszketek, pöttyösödök, ez kb. fél óra-óra múlva kezdődik, olyan 5-6 óra múlva meg kijön az ekcémám
2014. febr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
pöttyösödés ekcéma nincs csak viszketés!
2014. febr. 27. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!