Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aggódok nagyon. Orvoshoz most...

Aggódok nagyon. Orvoshoz most már elmegyünk, szerdára kaptunk privátban időpontot. A kislányomról lenne szó, lent leirom a tüneteit, nem tudom mi lehet?

Figyelt kérdés
Hetekkel ezelőtt heves gyomorégésről kezdett panaszkodni, aztán hirtelen éhesebb lett,állandóan eszik,1 órával evés után megint éhes és ez így megy egész nap, és széklete is több van illetve azt mondja elmegy nagy wc-re és ujra éhes!A savra gondoltam, hogy az lehet a hibás, de vettem salvus vizet, sava elmult de másik tünetei nem!Ez csak 1-2napja van,előtte nem volt ilyen.Néha rendesen remeg az éhségtől.Pajzsmirigy és cukor illetve inzulin rendben, ez 3hete lett ellenőrizve, mint minden évben!
2014. márc. 8. 19:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

a múltkor pont egy anyuka írta itt hogy a lisztérzékenység jelei ezek!

Milyen dokihoz mentek?

2014. márc. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ohh...szuper,privátban meg írt egy srác és azt mondja ezek a Candida tünetei..:/

Gazstróshoz megyünk, ugy gondoltam oda kell mennie!

2014. márc. 8. 20:17
 3/14 anonim ***** válasza:

első vagyok,találtam egy hasonló kérdést bár ez nem az amire utaltam az első válaszomba de lehet ez is segít valamennyit:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2014. márc. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

na pont szinte egyszerre írtunk!A gasztros doki jó,nagyon jól teszed hogy oda viszed!

Hát hogy Candida??,Nmetudom erről még nem hallottam!

Kár hogy nem találom azt a kérdést amire gondolok mert ott a kérdező szóról szóra ugyanezt írta le mint te,ugyanezeket a tüneteket,még azt is hittem hogy újra kiemelte azt a kérdést!Még keresgélek hátha megtalálom,privátba megkereshetnéd azt az anyukát!

2014. márc. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

na még itt a nagy kutatgatásban ezt találtam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2014. márc. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon aranyos vagy!
2014. márc. 8. 21:00
 7/14 anonim ***** válasza:
Van egy pszichiátriai betegség, de őszintén szólva, nem gondolom, hogy az. Ami talán megnyugtat, hogy az elkövetkező vizsgálaton meg fogják találni a tünetek okát, és kezelni fogják a kislányodat. Én a cukorra gondoltam volna első körben, de írtad, hogy negatív. Csak azt nem értem, hogy miért van ellenőrizve a cukor és a pajzsmirigy minden évben. Bár a tünetek hetekkel ezelőtt kezdődtek, a vizsgálat 3 hete volt, én megismételném.
2014. márc. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyhormonokat is néztek? fT3, fT4 is rendben van? Ezek a tünetek utalhatnak pajzsmirigy túlműködésre is.
2014. márc. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mert én cukros vagyok igy mindkét gyermekemet szoktuk évente ellenőriztetni hogy ha baj van időben kiderüljön.Pajzsmirigy tökéletes inzulinok is jók.Cukor nem is lehet szerintem mert az nem függ össze hasmenéssel,meg gyomorégéssel.MIlyen pszichos betegségre gondolsz?Aikor volt a vizsgálat csak gyomorégése volt rá 2-3 napra kezdődött az éhség majd most pár napja a széklet.
2014. márc. 8. 22:23
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha rá 2-3 napra kezdődött, attól még pont lehet, hogy a pajzsmirigy.
2014. márc. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!