Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez egy nagyon hosszú történet,...

Ez egy nagyon hosszú történet, jó volna, ha valaki tanácsot adna, vagy tudná merre tovább, az orvosoknál megállt a tudomány, fogalmuk sincs mi a 10éves lányunk baja. Olvassátok el, létezhet ez valóban?

Figyelt kérdés
Augusztus óta járjuk az orvosokat, endokrinológus gasztrós,belgyógyászat,bőrgyógyászat,allergológus.....mindneki...a lányunk hízik,10 évesen 70!!!!!kg és éhes állandóan,1-2óránként ennie kell,korog hangosan a gyomra, nem tud jól lakni ha igen akkor is 1 óra és újra eszik.És nem hazudik, korog a gyomra,ezt hallja az ember,illetve néha remeg,elgyengül.És nem szeret enni, sokat sír hogy folyton éhes!A cukra a pjzsmirigye a kortizola mindene olyan hormon rendben ami éhséget okozhat,se parazita se semmi..de...én olvatsam itt többieknél a Candidáról.Voltunk biorezonanciás vizsgálaton,az kimutatta,de sokan mondják ne megbízható, nem is foglalkoztam vele, csak egy kolléga unszolására mentem el.Azóta eltelt fél év, azóta se tudják mi van a gyerekkel.De.Én vettem 2db Candida5 tesztet, és pozitívak lettek, nem teljesen erős a csík de mindkettőn jól láthatóan megjelent az alsó csík!Akkor mégis Candida lehet?Tényleg létezik Candidázás?
2014. márc. 9. 12:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez tapasztalt szakember kell, nem a gyakori névtelen közössége.


A helyetekben meglátogatnám őket: www.mensmentis.hu


"Gyermek rendelésünkön azokat a fiatalokat (2-18 éves korosztály) is tudjuk fogadni, akiknél szüleik anyagcsere-problémát, hormonális problémát (lányoknál főként: PCOS – policisztás ovárium szindróma) gyanítanak; vagy idáig kudarcot vallottak csemetéjük tartósan meglévő vagy növekvő túlsúlyának leküzdésében."

2014. márc. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

MM-ben voltunk dr.Tűű-nél, de nem hormonális a baja, Breyer Helga meg adta a diétás tanácsokat, a kisokost, de nem segt semmi.Hiába eszik lassan felszívódót, hiába akartuk hogy az IR étrend szerint egyen, nem javul az állapota.

De ott is néznek Candidát vérből, lehet még ott is megnézetjük nem csak iylen teszttel.

2014. márc. 9. 12:55
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A biorezonancia nekem segített. 10év alatt nem jöttek rá a dokik, hogy allergiás vagyok a tejfehérjére ami az ekcémát okozott nálam. Ezen a vizsgálaton derült ki, azóta ekcémás se vagyok, persze nem fogyasztok tejfehérjét. Sokan nem hisznek ebbe a vizsgálatba, én se hittem, de engem meggyőzött. Érdemes lenne kipróbálnotok amit ott javasoltak. Gondolom candida diétát....veszíteni való nincs benne.
2014. márc. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%

Mozogjon rengeteget, legyen sokat szabad levegőn.

Csak tiszta vizet igyon, de abból sokat.

És fontos, hogy eleget és nyugodtan aludjon. Ne legyen fény, elektromosság körülötte.

Hátha ebből valami beválik.

Nekem ennyi idősen pl az alumíniumos dezodor okozott problémát, laktózérzékeny lettem tőle. 15 évbe telt, mire rájöttem mi a gond, akkor is csak véletlenül, ilyenről eddig még nem is hallottam addig. Lehet, hogy nálatok is valami vegyszer van a háttérben?

2014. márc. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
vegyzser?nem tudom..attol lehet éhes minden órában?Golyós dezodort hazsnálunk, nem parfümözünk mert nekem egy betegség miatt elment a szaglásom nem érzek illatokat.Más nem tudom mi lehet,tisztítószer nem hiszem ő közvetlenül ilyenekkel nem érintkeik
2014. márc. 9. 13:11
 6/14 anonim válasza:
100%
Én is elhinném a biorezonanciás vizsgálat eredményét. Saját magamon évek alatt kitapasztaltam, hogy kb. miket nem szabad ennem, ezt elég jól be is tartottam. A vizsgálat minden tapasztalatomat igazolta, + még 1-2 más dolgot is kimutatott, amiket azóta kerülve sokkal jobb lett az állapotom.
2014. márc. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Akkor elhihetem,elkönyvelhetem a Candidát?A testek is mondjuk pozitivak lettek...valaki azt mondta h állítólag a biorezonancia mindnekinek Candidát mutat...mert hogy van a szervezetben.Meg a tesztre is ezt mondják...de szte ez badarság,mert ezek atezstek ha jol tudom az IgG-t nézik a vérből,az ellenanyagot!
2014. márc. 9. 13:20
 8/14 anonim ***** válasza:

Golyósban is sok az alumínium. Ha nem közvetlenül érintkezik valamivel attól még hat rá.

Egyáltalán nem biztos hogy vegyszertől van, de érdemes végigpróbálgatni.

Annyi is lehet hogy a zöldségeitekben kicsit több a vegyszermaradvány mint eddig (új beszállító, vagy a termelő márkát váltott, vagy a vegyszer összetétele más mint eddig), festéket lélegzik be ( frissen festett szoba, vagy osztályterem), valami új műanyag holmiját kioldódó égésgátlóval kezelték.

Rengeteg helyről érkezhet vegyszer, és nem mindenkire hatnak ugyanúgy, van amit befolyásolni tudsz, és van amit nem.

Gondoljátok végig, hogy mi változott az életvitelében akkor mikor a tünetei kezdődtek.

Az is lehet hogy tényleg a candida a ludas, a diétával ártani biztos nem fogtok. Nagyon érdemes megpróbálni.

2014. márc. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
79%

Prader-Willi szindróma esetleg. Ezek a betegek bármennyit esznek éhesek maradnak.

A biorezonanciát meg felejtsd el, mert áltudományos kamu.

2014. márc. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A tüneteknek semmi köze a candidahoz. Ez egy felkapott divatos baromság a biorezonanciaval egyetemben. Én felkeresnem a Heim Pál kórházat a leletekkel együtt. Terheléses cukrot és inzulint is néztek? Valószínűleg tovább kell vizsgálni, mert biztosan megvan az oka. Ha fizikailag teljesen negativ, amit csakis szakorvos mondhat ki, akkor esetleg érdemes vizsgálni a pszichés lehetőségeket is.
2014. márc. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!