Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek a tanulobicikli.hu...

Akinek a tanulobicikli.hu -ról van futóbiciklije válaszolna nekem?

Figyelt kérdés

Külföldön lakunk, nemsokára megyünk Magyarországra, akkor szeretnék rendelni a kislányomnak. A kérdésem az lenne, hogy szétszerelve mekkora nagyjából? Azt megtaláltam, hogy 83 cm hosszú a teljes hossza, így sajnos összeszerelve nem férne el a bőröndben.

Köszönöm a segítséget!


2014. márc. 11. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd fel őket vgay írj nekik emailt!

Szerintem már nem sokan emlékeznek rá hogy szétszerelve mekkora volt, mert nyilván mindenki összeszerelve tárolja.

2014. márc. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk összeszerelve küldték, így nem tudom, mekkora összeszerelve! Szerintem is írj nekik üzenetet, biztos megmondják neked! :)

2014. márc. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mekkora nem összeszerelve (kimaradt a nem) :)
2014. márc. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

:) Igen, gondolom hogy a pontos adatokra nem emlékszik senki, csak mégis hogyan képzeljem. Még nem láttam szétszerelve biciklit :D Mondjuk sejtem, hogy a kerekei nem voltak rajta, és úgy valószínűleg be férne a táskába.

Egyébként lehet kérni, hogy szétszerelve/összeszerelve küldjék?

2014. márc. 12. 15:10
 5/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok!


Nem tudom, nekem automatikusan egyben küldték!

Üzenetben nagyon szívesen válaszolnak szerintem a kérdéseidre!

2014. márc. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem :) Köszi
2014. márc. 12. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!