Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tanulóbicikli.hu-ról rendelt...

Tanulóbicikli.hu-ról rendelt biciklitek van? Lenne pár kérdésem:

Figyelt kérdés
Milyen? Meg vagytok elégedve? Mekkora? Próba nélkül is meg mertétek rendelni?
2013. márc. 7. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
89 centis volt a lányom, mikor rendeltük, most 104 cm és még mindig ezt használja (2 éve). Szuper bicikli. Masszív, szép, kényelmes, nem igényel semmi szakértelmet, állítható az ülése, a kormánya, igazából egy dolog hiányzik róla, egy kis kosár, de ez pótolható. Ha rám hallgatsz, megveszed! A lányom már felemelt lábbal gurul, rodeózik vele, magyarul megtanult rajta frankón egyensúlyozni. Sok örömünk telik benne! (Nekem főleg azért, mert így sokkal gyorsabban haladunk...)
2013. márc. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi nem rendeltük, hanem a boltjukból vettük, úgy fél éve. Meglepi ajándék volt, így próba nélkül. Mivel alacsony a fiam, még kb. 3-4 centit lejjebb raktam neki az ülést (így picit kilóg alul a rúd), mint elvileg lehetne, de meg vagyunk vele elégedve, sokat használja.
2013. márc. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem is nagyon alacsony volt még hozzá a fiam ,amikor megrendeltem, a legkisebbre állíttattam (akkor még az is nagy volt, nem ért le a lába), így hozták ki

könnyű, legalábbis a tesó futóbringájához hasonlítva nagy a különbség, semmi gond nem volt még vele, 2 éve van meg, könnyen állítható, nálunk is rodeózás van :-)

2013. márc. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A lányom olyan 88-89 centi körül van. Neki akkor érdemes megvenni már?
2013. márc. 7. 14:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Szuper! Nyugodtan megveheted, pillekönnyű, masszív, remek darab!!!! . Most a 2. gyerekünk nyúzza, ő jelenleg 88 centi mint a tiéd és simán jó neki (más kérdés, h még nem tud vele menni csak szülői görnyedezéssel segítve)
2013. márc. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Milyen? 2 évesen kapta, most 4 évesen is imádja, bár már kicsit kicsi.

Meg vagytok elégedve? Igen!

Mekkora? Fú ez le van írva a honlapon, most nem mérem le bocsi :)

Próba nélkül is meg mertétek rendelni? Igen, nem volt vele semmi gond. Állítható a nyerge és a kormánya is.

2013. márc. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Fapados ez a bicaj, picit csalódtunk benne...sajnálom, hogy negatívumot kell írnom róla, de a kerék hamar beadja a kulcsot, pattog az úton, nem jól tapad, kisebb darabok szakadnak ki belőle.
2013. máj. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!