Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Béres csepp C vitaminnal,...

Béres csepp C vitaminnal, vagy Multi tabs immuno kid? Ki melyikre szavaz?

Figyelt kérdés
Mr nem tudom mit adjak 4 éveseimnek.Mióta elkezdték az ovit,folyamatosan betegek:(((
2014. márc. 12. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy igazából, hogy adsz neki valamilyen vitamint, vagy sem, ezen a közösségi betegséghullámon akkor is az összes gyerek átesik. Nálunk mondjuk az ovi fele kap valamilyen vitamint, a másik fele meg nem és mégis az összes gyerek ugyanolyan beteg, 2 hét ovi, 2 hét otthon betegség miatt.

De ha valaki kap vitamint, az annyiból jobb, hogy talán egy kicsit tovább bírja a betegségig, illetve előbb felgyógyul vagy nem lesz mondjuk olyan problémás a betegség.

Amúgy én régebben multivitamint adtam a fiamnak, de amikor bekerült az oviba, akkor aztán borzalmas volt, így doktor nőnk javaslatára átváltottunk Béres csepp és C vitamin kombinációra, utána azért azzal valamennyivel jobb volt. De ettől függetlenül ugyanúgy beteges a fiam, mint az összes többi gyerek az oviban.

Ez egy olyan dolog tényleg, hogy ezen át kell esni. És hát nem mellesleg ha sok szülő megértené, hogy ne vigye be az oviba a fájó torkú, köhögős, orrfolyásos gyerekét az oviba, hanem helyette vigye orvoshoz, akkor még jobb lenne a helyzet. De hát ez van.:(

2014. márc. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az egyik lányom multi tabs-t szed,a másik bérest,mert neki az étvágyán is javítani akarunk,a béreses betegesebb,de nem biztos,h ezért
2014. márc. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igaz még nem jár fiam közösségbe, de nekünk a béres cseppes verzió jobban bejött a vitaminnál mikor beteg!
2014. márc. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Béres csepp C vitaminnal
2014. márc. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én valami természetesebbet adnék neki.

Nálunk ugyanez volt, találkoztam egy természetes alapanyagokból készült vitaminkészítménnyel és javult a helyzet, ha beteg is, akkor pár nap alatt túl van rajta.

2014. márc. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Kedves utolsó melyik az a természetes alapanyagokból készült vitamin?Mi a neve?Köszönöm előre is a válaszod!:)
2014. márc. 14. 16:44
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lion Kidc C, csipkebogyóból és citrusfélékből készült rágótabletta, és van Lion Kids +D, multivitamin gyerekeknek D vitaminnal.
2014. márc. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az 5-ösre válasz a 7-es, bocsi.
2014. márc. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!