Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam májusban lesz 3 éves....

Kisfiam májusban lesz 3 éves. Szülinapjára egy biciklit (első) szeretnénk venni neki. Már most 102 cm magas. Mekkora kerékpár kell neki?

Figyelt kérdés
A kezdő 12-es vagy az már pici? :/ Első gyerkőc, úgyhogy fogalmam sincs az efféle dolgokról. :)

#kisgyerek #első bicikli
2014. márc. 14. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!az én fiam egy hete volt 3 ő 105cm és mi 16-sat vettünk picit féltem hogy nagy lesz de úgy megy vele mint a villàm:)
2014. márc. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!:)
2014. márc. 14. 09:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom 106cm, 4éves. NEki először 2,5 évesen vettünk bicót, 12-eset. 3 évesen az már kicsi volt neki.

Én azt mondom tapasztalatból, hogy a 102cm-s fiadnak vagy 14'-eset vegyél, vagy ha nem akarsz 1-2 év múlva másikat venni, akkor inkább 16'-osat. Az én 106cm-s lányomnak is 16'-os van, jó neki.

2014. márc. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. márc. 14. 09:35
 5/7 anonim ***** válasza:

mi 14-es (decathlonost)vettünk nekik, a lányom 3 évesen, a fiam 2,5 évesen kapta. Az öcskösnek simán jó lenne most 4 évesen a 16-os is, de anyagi okok miatt majd csak jövő nyáron kap nagyobbat (valszeg a 16-ost átugorjuk és egyből 20-ast), és tulajdonképpen még ezzel is tökjól hasít. Meg lehetett emelni a kormányt+nyerget, nem kicsi neki, egyszerűen jobban nézne ki egy nagyobb bringán.

A lányunk már 5 éves, igaz, nem túl nagy növésű csak átlagos, és neki is jó még a 14-es így maxra emelve. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy a 12-est ha még jó, akkor is max 1 szezont használnátok, a 14-est viszont még 5 évesen is nyúzhatja, de utána mindenképp kelleni fog nagyobb. a 16-os most még tutira nagy lenne neki szerintem. De én azt javaslom, vigyétek el és ültessétek rá a bicókra, fogjátok látni...

2014. márc. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Internetről szeretnék rendelni, de megfogadom a tanácsodat, beviszem az itteni kerékpár szaküzletbe, és megnézzük a méreteket.
2014. márc. 14. 11:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Lányom, tavaly 3 évesen kapott bicajt 14-est, 105 cm volt ekkor. Picit nagy volt neki, de persze a lába leért, tekerni is tudta. Mostmás tökéletes neki. Szerintem jól döntöttünk, egy évre nagyon fölösleges lett volna egy 12-es.
2014. márc. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!