Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Én 178cm. Magas vagyok. A...

Én 178cm. Magas vagyok. A feleségem 152cm. Milyen méretű kerékpár való nekünk? És milyet ajánlotok sima városi bringázáshoz?

Figyelt kérdés
2013. márc. 20. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Én 186 cm vagyok. A párom 166. De inkább most kimegyek egy cigire...
2013. márc. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Van szerencsém ismerni a piacon fellelhető utcai kerékpárok zömét.Ha nem szánsz rá százezreket akkor a Neuzer Nelson-t ajánlom,az idei változat ár-érték arányban elég jó választásnak tűnik.Neked egy közepesen magas vázat a nejednek meg a legkisebbet ami kapható.

Dizájn és festés terén a Neuzer idén nagyot lépett előre,az alkatrészek minőségével meg eddig sem volt baj.

Százból kijön a kettő ha nem akarod nagyon felcsicsázni őket.

2013. márc. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
fu hát én a Neuzereket nem ajánlom, akkor már inkább csepel, de az is az alja... mennyit szánnátok rá?
2013. márc. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

A Neuzer sokkal jobb mint a Csepel ezt bizton állíthatom.Mindkettőt napi rendszerességgel szerelem.A Neuzernek rengeteg típusa van,én azt ajánlottam ami szerintem nektek megfelelne.Nem a néhány évvel ezelőtti állapotokat kell nézni hanem a jelent.

A Csepelnek a monoblokk,a hajtómű és a fékrendszer a gyengéje.Előnye a teljes felszereltség,de ez az árán is meglátszik.Ha egy bringa nincs felszerelve akkor te döntheted el,hogy miket akarsz rá.Ez szerintem előny.

2013. márc. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kalahari90 ***** válasza:
100%

Az utóbbi években sokat fejlődött a Neuzer, ahhoz képest, hogy hol voltak 5-6 évvel ezelőtt színvonal tekintetében. Ár/érték arányban a hazai márkák között a legjobb, és több ismerősöm is állítja, hogy megbízhatóak. Az össztelós gépei mind a Schwinn-Csepelnek és mind a Neuzernek felejthetőek, de a merev vázas, első teleszkóposak nagyon is jók.

A Neuzer Nelson egy mountain bike, és a köpenyei egyáltalán nem aszfaltra valók, ezért inkább a trekking változatát, a Neuzer Cross Nelsont javasolom. 100 ezer forintból két példány biztosan ki fog jönni, de még a KRESZ által előírt kötelező kiegészítőkre is költenetek kell pluszban, ez 10000 forint körülbelül, ha a kerékpárüzletekben kapható legolcsóbbakat veszitek meg.


Ha kell még további tanács a kiegészítőkkel kapcsolatban, akkor szívesen adok!

2013. márc. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Én nem szólok bele, hogy milyen fajtát vegyél. A méret szerintem a te esetedben: 28" -os (a kerék mérete)

a feleségednek: 26" -os

Én méretben ezt ajánlom, ha valaki nem ért egyet írjon

2013. márc. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem a kerék mérete a lényeg, hanem a vázé.
2013. márc. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 attila969 válasza:
magadnak gyártass egyedit, a barátnődnek meg vegyél egy gyerek méretűt:)
2013. márc. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Neked 19" os vázméretű kell, nejednek meg hallgass az előttem szolokhoz.
2013. márc. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!