Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Barbie babánál fontos a...

Barbie babánál fontos a játéknál, hogy hajlítható legyen a térde, könyöke? Egyet szerezzünk be, vagy kettőt, esetleg kisbabát is, vagy "Ken" fiút is?

Figyelt kérdés
köszi

2014. márc. 15. 00:46
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

Én gyerekként örültem, hogy olyan barbiet kaptam aminek a térde hajlítható volt.

Felnőtt fejjel nem vennék egyáltalán barbiet a lányomnak.

2014. márc. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem nem elég egy.

Nekünk több baba is van, és úgy játszanak velük szerepjátékokat. A hajlítás mindegy. Nekünk van Ken is, mert állandóan esküvőset játszanak.

Két lányom van.

2014. márc. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kell pár darab, hogy tudjanak vele játszani, meg házikó, kocsi, ruhák...
2014. márc. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom először egyet kapott, azzal nagyon jól eljátszott. Aztán később kapott még egyet, most a kettővel játszik. Lehet hogy legközelebbi alkalomra kap egy Ken babát is. Szerintem nem muszáj egyszerre egy egész családot beszerezni.
2014. márc. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


kedves első válaszoló!

Állatira egyetértek veled, és ugyanígy vagyok én is, de sajnos a szomszéd kislánytól fogva az összes ovistársának van, csak neki nincs...nem tudom, hogy a mostani kirekesztettség a jobb, nem tud bekapcsolódni a közös játékba a többiekkel, vagy a későbbi bulimia, vagy önértékelési zavar ami azért lássuk be, nem biztos, hisz annó neked is, nekem is, szinte mindenkinek volt ilyen babája, és mégis egész normális vagyok..azt hiszem..:-DDD

Így mint a szülés óta annyi másik elvemet, ezt is feladtam.

2014. márc. 15. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!