Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » FONTOS KÉRDÉS :Írhatok -e a...

FONTOS KÉRDÉS :Írhatok -e a helyi városi bíróságnak e -mailben?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem megfelelö csoportba írtam de kérlek segitsetek

Küldhetek -e fellebbezést, kérelmet e -mailben a bíróságnak.Eddig postai úton leveleztünk.Nagyon megköszönöm annak aki válaszol, igen fontos volna. :( egy anyuka


2013. szept. 20. 07:20
 1/8 JnéHN ***** válasza:
Írni írhatsz, de sokkal biztosabb a levél, mert annak nyoma van a rendszerben.
2013. szept. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az emailnek nincs?
2013. szept. 20. 07:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem írnék e-mailt hivatalos ügyben. A postán feladott elsőbbségi, ajánlott levélnek nyoma van, pecséttel, dátummal. Az email fiókok néha kiszámíthatalanok, arról nem beszélve, hogy ha elakadás van, annyi az össz bizonyítékod az elküldésről, hogy benne van az elküldöttek mappádban (amit megoldani egy átlagos programozónak sem nehéz utólag). Szerintem nem ez a módja a hivatalos ügyek intézésének. Én nem alapoznék erre semmiképp.
2013. szept. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkább levelet írj szerintem. Akár be is viheted személyesen.
2013. szept. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
NEM!!! Nincs elektronikus ügyintézés a bírósági eljárásban, az ilyen eljárási cselekmény hatálytalannak fog minősülni.
2013. szept. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, annyit hagy pontosítsak, hogy gondolom sima email-re gondoltál mondjuk egy gmail-ről, tehát nem fogod minősített elektronikus aláírással ellátni (ehhez chipkártya kell, meg terminál, meg stb...).
2013. szept. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor mehet e-mailen, ha elektronikus aláírással el tudod látni, illetve ha az eredeti határozatban amit szeretnél megfellebezni lehetővé tették az e-mailben való fellebbezést. Ha ezt nem írták külön rá, akkor nem
2013. szept. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. szept. 20. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!