Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 29-30-as cipőméretű lábra...

29-30-as cipőméretű lábra mekkora görkorcsolya kell?

Figyelt kérdés
Ha a belső méreteket nézem, pl. a 31-es görkorinál azt írják, 19 cm a belső hossz. Akkor ezt hogy kell érteni? A bélés hossza annyi, és a korcsolya ettől azért nagyobb? Mert akkor most jó lenne, de ha ettől nagyobbat veszek, 32-33-as méretnél már azt írták 8-9 éves gyereknek való. Akinek van, az mekkorát vett a cipő mérethez képest?
2014. márc. 15. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi mindig a cipő méretet vettük. De szerintem nagyon érdemes lenne a gyerekkel felpróbáltatni, mert minden kori más főleg az olcsóbb fajtáknál előfordulhat, hogy túl keskeny és nyomja a gyerek lábát, túl széles és lötyög a lába, rosszul van a varrása és nyomja a lábát stb. Én azt javaslom ha ajándéknak szánjátok, hogy az nap mikor át adnátok inkább vigyétek el megvenni együtt a korit és próbálja fel.
2014. márc. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
legjobb megprobalni de nekunk 1-2 számmal nagyobb van.
2014. márc. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi allithato meretut vettunk.Egy gomb benyomasaval szet lehet huzni talpkozepnel es a kivant meretre allitani.A mienk 34-tol 37-es meretig allithato.

Ha nem allithato,akkor mindenkepp 2 szammal nagyobbat vennek.Annyira ki vannak parnazva belulrol,hogy nem fogja nagynak erezni,es lehet rajta annyit szukiteni a csatokkal,hogy stabilan tartsa labat.

2014. márc. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. márc. 15. 20:10
 5/6 anonim ***** válasza:
auchanba most néztem, ott is állítható méretek vannak. pl. 28-32. a kori műanyag részét szét lehet húzni. 4E Ft ha jól emlékszem :)
2014. márc. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De jó, hogy írtad, meg is fogom nézni:-)
2014. márc. 16. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!