Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Furcsa ez egy 17 hónapostól?

Furcsa ez egy 17 hónapostól?

Figyelt kérdés
Nem szereti, ha beszélgetünk körülötte a családban vagy ketten a szülei, eddig hangosabban dünnyögött, mostmár fülsüketítően sikít, hogy elhallgattasson minket. Mindenhol azt olvastam, a gyerekek szeretik a beszédet hallani, figyelni a beszélgetést. Ő nem. Sokat foglalkozunk vele, tehát ilyesmi nem lehet a háttérben. Nálatok volt ilyen vagy más agresszív vonások?

2014. márc. 16. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:
lányom 2 éves lesz, most neki is ez a szokása, ha beszélek valakivel, akkor először csak szépen szól, ha nem figyelek, képes az üvöltésre is. igazából nem tudom mi ez náluk.
2014. márc. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19 hónapos a fiam és dettó ez megy nálunk is fülsértő sikítás!! mi is sokat játszunk vele de egész nap nem lehet mellette ülni. Azt mondta a védőnő hogy figyelemfelkeltés dackorszak kezdete. Túl lesznek rajta. Ráadásul most ez a hülye front meg szél ilyenkor pörög ezerrel.
2014. márc. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A dackorszakra én is gondoltam, bár korainak tartom. Ha dühös, a fejét is ütni szokta, vagy beleveri valamibe. Gyakorlatilag nagyon hamar dühbe gurul, két napja pedig könnyen sírni kezd, ha valami nem úgy történik, ahogy ő szeretné. Pl. ha a kedvenc kis játék állatka nem "ehet" a leveséből úgy, hogy az egész fejét belemártja a levesébe.. :-) Eddig jó volt, hogy a tányár széléről "evett". Mindent úgy akar csakazértis, ahogy mi nem. Eddig szép szóval meg lehetett győzni, most pedig mindenért sír és sikít. Ha ezt is kinövi, mint ahogy mást is kinőnek, akkor nem baj, de félek tőle, ha ez állandósulna az elkövetkezendő évekre...
2014. márc. 17. 00:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok! HOgy alakult azóta a gyerkőcötök? Nekem pont 17 hós és ugyanezt csinálja, nem lett gond később, valami probléma? Nekem is nagyon furcsa és aggódom, hogy nincs-e valami baja.
2015. márc. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!