Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elég furcsa kérdés és most el...

Elég furcsa kérdés és most el is keseredtem?

Figyelt kérdés
szóval ott kezdödött hogy a terhesség alatt depresszios és pánikbeteg lettem,amit nem kezeltettem.4honapos volt a fiam,mire rávettem magam,hogy akkor orvos.. Szoptattam,de kaptam antidepresszánst és nyugtatot (0,5 mg 2x1et szedtem) a fiam ma már 4éves és szoltak az oviba hogy ugy néz kagyerek dislexiás,nem tudja jl felvenn a cipot,nem ismeri a szineket..hiába mondom el 100x hogy fiam az piros,ö 101re is azt mondja sárga. Ez kialakulhatott a szoptatás alatti gyogyszerezéstöl?? :(
2013. okt. 7. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Én soha nem hallottam arról, hogy gyógyszer okozzon dislexiát. Sokminden másról már olvastam. Ez kifejezetten erről szól, olvasd át, és nyugodj meg!

[link]

2013. okt. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ezt csak gyógypedagógus tudja eldönteni, az óvó néni nem!!

Nem dislexia, hanem motoros probléma lehet, ha nem képes cipőt húzni, vagy csak akaratos? Mindenképpen vidd el a Nevelési Tanácsadóba diagnózisért, akkor tudni fogod, van-e baja egyáltalán.

Ha szoptattál, nem szedhettél nyugtatót és antidepresszánst, az tényleg hat a babára.

2013. okt. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Tilos szoptatni, ha nyugtatókat szedsz!!!

Szerintem kihathatott rá.

2013. okt. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szeritnem nem attól van a probléma, de az tény hoyg nyugtató mellett nem igazán szabad szoptatni. Remélem akkoriban ezt megkérdezted lehet-e...?? Ha nem akkor ez angy felelötlenség volt tőled, de eleve az orvosnak szólnia kellett volna.
2013. okt. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.most iszonyú lelkifurdalásom van :( és igen,megkérdeztem,azt mondta nem megy bele a tejbe nagy mennyiség :(
2013. okt. 7. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!