Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti használtok fertőtlenítő...

Ti használtok fertőtlenítő kendőt a gyerkőcötöknél?

Figyelt kérdés

Ma tudtuk meg, hogy bélférgesek vagyunk. Érdeklődnék, hogy Ti használtok kendőt? Mondjuk játszótér után közvetlen, ahogy eljöttök és mondjuk nem várjátok meg a hazaérést, hanem helyben megtörlitek? Nincs ötletem, mivel védjem ki, ezt szerintem vagy a játszótéren vagy a bölcsiben szedtük össze, 2,5 évesen pedig időnként azért szájába nyúl... pedig étekzések előtt mindig kézmosás van, úgy, ahogy wc használat után, vagy pl akárhonnan hazaérünk, első a kézmosás...

Ha használtok esetleg, milyet ajánlotok? Hol vegyek?


2014. márc. 17. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Én olyankor szoktam csak használni, ha elmegyünk valahova, pl. bevásárló központ stb., és ott eszünk gyümölcsöt mondjuk, amit megfog kézzel. Na akkor előtte fertőtlenítő törlőkendővel letörlöm a kezét.

Játszótér után nem szoktam, csak otthon megmosom neki.


DM-ben is lehet kapni, vagy Auchanban szoktam venni, ilyen kis dobozost, amiben 5 db külön csomagolt kendő van. De lehet olyat is kapni ami olyan csomagolásban van mint a popsitörlők.

2014. márc. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk germstar kézfertőtlenítő spray-nk van (nem kendő, de szerintem praktikusabb is), ezt biztos, hogy használhatják a gyerkőcök is, mi is a baba-mama expon kaptunk először egy kis sprayt, majd utána vettünk másikat, mert bejött. De a dm-ben/rossmannban is lehet kapni kézfertőtlenítő zselét, azok is jók, mi (felnőttek) azt használjuk.
2014. márc. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nagyon neki sikerült keserednem, mert mindig igyekszem figyelni a higiéniára..de valahol csak elrontottam, mert ugye a bélféreg most jelen van :(
2014. márc. 17. 14:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kivédhetetlen h néha összeszedjen vmit, joforman a szerencsén múlik, szóval ne emészd magad. A gyerek többsége eszi a homokot- na jo nem szó szerint-de homokozas közben is kerülhet bele,mindegy h utána törölgeted a kezét,na meg az oviban is összeszedheti ennyi idősen meg nem tudsz minden pillanatot elkapni h koszos kézzel ne nyúljon a szájába.
2014. márc. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem se emészd magad ezen,nektek most ezt dobta a gép,másnak meg mást!Igazából a cipőddel a lakásba is betudod vinni,akármennyire is odafigyelsz a keze fertőtlenítésére!
2014. márc. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!