Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek bilit használt a...

Akinek bilit használt a gyereke, hány éves korig használtátok?

Figyelt kérdés
2014. márc. 20. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
3 éves koráig.
2014. márc. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2,5 éveskorig. aztán a szűkítőt még 2 hónapig
2014. márc. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
4,5 éves a lányom, itthon a kezdetektől bilibe pisil, de wc-be kakil. Mindenhol máshol nem probléma a wc. Úgyhogy semmi baja a wc-vel, egyszerűen csak így szokta meg itthon. Engem viszont egy kicsit mar zavar, lent egy bili, fent egy bili, nem mintha nem férne el, csak mar feleslegesnek tartom. Kérdeztem tőle, hogy eltehetem-e a bilit, azt mondta még ne. Szerintetek probléma ez?
2014. márc. 20. 14:44
 4/7 anonim ***** válasza:
4,5 éves a fiam. Itthon bilizett, mindenhol máshol simán ment a wc-re. Kb. 2 hónapja tettem el a bilit. Nálunk egész egyszerű oka van, mert nagyon hideg volt a wcben, ezért nem akart oda menni. Nyáron még csak-csak, de télen egyáltalán nem. Családi házban lakunk és a wc-t úgy csinálták meg, hogy nincs fűtés, de még fűtőszál sincs a környékén se, hogy meleg legyen (ezért télen én is fogvacogtatva megyek wc-re).
2014. márc. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3 év 8 hónapos a kislányom és még bilit használ itthon. Elöl van hagyja, kényelmes neki.
2014. márc. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyáltalán nem probléma.

Lányom (4 éves) szorulásos a mai napig. 3,5 éves koráig szóba sem jöhetett a bili, aztán volt egy nagyon rossz, még a korábbiaknál is nehezebb kakilás a wc-n, azóta csak a bilit használja itthon. Máshol simán wc-n végzi a dolgát, de itthon nem. Sosem jutott eszembe, hogy gond lenne. Majd megunja, kinövi a bilit vagy jön valami egyéb, aztán túl is leszünk a bili kérdésen. Remélem.

2014. márc. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk az én fiam későn majdnem 4 évesen lett szobatiszta.

Fél év után hagyta el a bilit.Ő maga dobta ki a nagy kukába.


Mondjuk neki amikor szobatiszta lett az az egy baja volt a wc-vel hogy lemarad a meséről. :)

Aztán rájött hogy ha a wc ajtót nyitva hagyja akkor rá lát a tévére, de kb 1 hétig hagyta nyitva, már nem izgatja hogy lemarad a meséről.

2014. márc. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!