Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti használtatok a gátsebre...

Ti használtatok a gátsebre Aloe First sprayt? Használt? Nekem a szülésznő javasolta.39 hkm

Figyelt kérdés
2012. okt. 27. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a kórházban eljártam gátkezelésre,itthon már semmit nem csináltam vele.
2012. okt. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Èn semmit nem csináltam vele.

Korházban azt kérték hogy 2 óránként a bidét használjuk, de mivel az csak egy volt a szinten én inkább zuhanyoztam mert az kényelmesebb volt. Itthon is 2-3x zuhanyoztattam egy nap és pikk pakk begyógyult.

2012. okt. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az aranyerem jött ki úgy, hogy mozdulni se tudtam, a gátseb ahhoz képest elhanyagolható kellemetlenség volt.
2012. okt. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
első babámnál nem tudtam még erről a sprayről, aztán mások annyira dícsérték hogy a második babám születése előtt vettem egyet. Fújtam én mint a fene, zuhanyoztattam is gyakran mégis olyan 10 napig úgy fájt hogy világomról alig tudtam szörnyű volt fekve is ülve is állva is fájt. Nekem azt tudom mondani nem sokat segített.
2012. okt. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem használtam. Naponta többször zuhannyal hűsítettem a sebet, tökéletesen megfelelt. Csütörtökön szültem, hétfőn a varratszedés után, este már törökülésben ültem az ágyon, szinte meg sem éreztem, hogy szültem! Nagyon hamar átvészeltem az egészet! :)
2012. okt. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én használtam és nagyon jól tettem :-) Nagyon jót tett, és sokkal hamarabb gyógyult, mint az első szülésnél
2012. okt. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is használtam és tényleg jó! A kórházban is mondták a nővérek,hogy fújjam,ahányszor tudom,mert segít.
2012. okt. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!