Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fűzőcskés játék közül 2...

Fűzőcskés játék közül 2 évesnek melyik jobb, hasznosabb?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2014. márc. 20. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Almás szerintem jobb és érdekesebb, de igazából megveheted mind a kettőt, mert a másik meg nem olyan vészesen drága. Szerintem az almással sokkal szívesebben játszik, hisz egy kukacot ki nem akarna egy almába tuszkolni. :D Nekünk sajtos van egy kisegérrel. Ezeket a formásokat (alma, sajt) sokkal könnyebb is fűzni.
2014. márc. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen szebb az tény :)

Csak annak a kukac miatt talán könnyebb, a másik meg végülis egy cipőfűző ami valamennyire segít beletalálni a lyukba, mert mégsem egy cérna aminek ketté áll a vége :) de nehezebb is, hiszen kisebb az a vég.

2014. márc. 20. 19:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Almás! :)

Nekünk van a másik fajta, 2 éves a lányom, nem igazán köti, hébe-hóba kézbe kerül, de 2 perc alatt letudjuk. A másikban sokkal több a fantázia szerintem. Bár tényleg olyan olcsó a másik, hogy azt is meg lehet mellé venni, hátha neki bejön :)

2014. márc. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem még egy picit korai ez a játék, mert nem biztos, hogy a finommozgásai annyira fejlettek már, hogy tudja használni. Ebben az esetben csak frusztrált lesz, ha nem sikerül.

Ha mindenképpen ezt szeretnéd, akkor inkább az almás jobb.

2014. márc. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3. vagyok

Én nem gondolom, hogy kicsik még hozzá, mert nagyon ügyesek bírnak lenni, ilyen fűzős játékok már a bölcsiben is vannak.

Ilyenünk is van (csak más figurákkal) pl, és ezt nagyon imádja 2 évesem:

[link]

2014. márc. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az utolsó is jó ötlet :)

Nyilván segítséggel gondoltam, bár az almásat biztos tudná egyedül is, nincsenek apró dolgok benne és a kukac eléggé segítség a fűzésben :)

2014. márc. 21. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!