Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves kisfiam pollenallergiás...

5 éves kisfiam pollenallergiás tavaly óta. Kezdődik a szezon. Már kezdődnek a tünetetek. Eddig az Aerius szirupot kapta, meg szemcsepp, orrcsepp. Van-e valami homeos szer esetleg, hogy ne kelljen 3 féle "gyógyszer"? Googliba nagyon sok féle van.

Figyelt kérdés
2014. márc. 23. 17:06
 1/3 anonim válasza:
Homeos szer? Csukd ki! Én is próbálkoztam vele, de elvetendő, nem használ. Ami kell: környéki, helyi akác-, virágméz, virágpor ect... Ez igazán hatásos. Nekem bejött!
2014. márc. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A homeopátia nagyon komplex tudomány, az orvos fél órát beszélget a szülővel, hogy kitalálja milyen szert érdemes kipróbálni. Ha eredményt akarsz, akkor homeopátiás gyerekorvost kell keresni.
2014. márc. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Parlagfű tea, főzelék, bármi. A parlagfű, ellentétben a bemagyarázott baromságokkal, nagyon hasznos növény. Aki parlagfű allergiás, annak a parlagfű készítmények garantáltan elűzik az érzékenységét. Nem véletlen, hogy az ókorban ambrózia néven volt ismert (halhatatlanságot jelent).

[link]

Szerintem tuti segíteni fog valamennyit.

2014. ápr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!