Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Melyik allergia ellen gyógysze...

Melyik allergia ellen gyógyszer, szemcsepp vált be?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem az Awamys orrspray. Nem olcsó mulatság, de akármilyen gyógyszert szedtem, csak ideig-óráig volt hatásos. Ezt tavaly kipróbáltam, és nagyon bevált. Remélem idén sem fogok benne csalódni, bár majd "csak" aug.-tól kell...remélem. Vagyis remélem, hogy még akkor sem :-)))) Olyan 200-2500 körül van az ára. Legalábbis tavaly ennyi volt. Most még csak kiirattam a receptet, de még nem váltottam ki, úgyhogy idei árat nem tudok Neked mondani sajnos.
2010. máj. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bocs, nem 200 hanem 2000 lett volna az összeg :-))
2010. máj. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Párom a parlagfűre allergiás. Elsőként legjobban az Aerius tabletta vált be, ez olyan 3000-3500 körül van (azt hiszem vényköteles).

De pár éve már homeopátiás bogyót szed az allergia ellen, napi 5 golyót. 3-4 hétig szedi, összesen olyan 800-1000 Ft a 3 heti adag és teljesen tünetmentes. Ennek a nevét most sajnos nem tuodm, de patikus tud segíteni vagy a neten megtalálod.

2010. máj. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!