Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős kisgyermeknek...

Mennyi idős kisgyermeknek illene tudnia? hozz ide kettő pelenkát légyszíves. Egyet magadnak, egyet a tesódnak.

Figyelt kérdés
és mikor kezdjek aggódni?
2014. márc. 24. 12:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Köszi a választ ;) ! A fiamnak meg azt mondják laza az arcizma és ez miatt nem tudja kiejteni rendesen. Biztos van olyan is hogy feszes. Erre vannak tök jó gyakorlatok a neten találsz! Nyugi és ne kezd el most mindenben a hibát keresni mert át lehet esni a ló túlsó oldalára! Figyeld és jegyzetelj, azzal indulj neki. Lehet egy kisebb organikus gond de lehet más is amin tudnak segíteni. Mi másfél éve indultunk neki lasan már mindenki látta a gyerekem :D , de arra jöttem rá ,hogy a gond nem oldódik meg magától és a megérzésekre igenis hallgatnunk kell!
2014. márc. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ja még annyi,hogy a fiam pl nagyon jól kompenzál viszont középtartományban egyes frekvenciákat nem hall. Ezért a beszéde sem tud tisztulni és a figyelme sem olyan mint kéne. Én azt hittem ha látta egy audiológus és gégész (akik szerint rendben van) akkor ezt kipipálhatom. Sajnos nem :(
2014. márc. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!