Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Orrmandula műtét előtt 4...

Orrmandula műtét előtt 4 nappal megint elkezdett folyni az orra, ettől függetlenül meg fogják műteni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 28. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Nálunk 3x halasztották el a műtétet. :-(
2014. márc. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. A legtöbb altatóorvos minimum 2 hét tünetmentes időszakot vár el és csak utána altat. Ha 4 nappal műtét előtt folyik az orra akkor tuti, hogy el fog maradni.
2014. márc. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Két hét tünetmentesség? Akkor az idén nem műtik meg...
2014. márc. 28. 16:36
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nálunk nem kérték a két hetes tünetmentességet, de egészségesnek kellett lennie. A 4. alkalommal már én kértem, vegyenek le újra vért tőle, mert tudtam, hogy a csütörtöki vérvételnél még nem volt teljesen jól, így nem fogadják el az eredményt, de hétfőn, amikor mentünk újra, már egészségesnek volt mondható. Így túlesett végre rajta

2014. márc. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos elhalaszthatják. Szószerint kerülni kell a közösséget. Kisfiamnak 1 hónapja vették ki. Neki volt egy allergiás jellegű köhögése,de mivel a vérvétel rendben volt, így meg volt a műtét. Sok c vitamint adj neki, és ne vidd csak boltba sem. Nehéz, de mi is így tudtuk megoldani hogy meg legyen a műtét. Nyáron újra megyünk... a garatmandulával. :(
2014. márc. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi újság?Meg volt a műtét?
2014. ápr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és az érdeklődést! Nem műtötték meg, most antibiotikumot kell szednie és ha a következő vérvétel jól sikerül, akkor a jövőhéten megműtik!
2014. ápr. 2. 10:37
 8/8 anonim ***** válasza:

Addig ajánlom figyelmedbe ennek az oldalnak az olvasgatását:

[link]

2014. ápr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!