Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányos anyukák! 7,5 éves...

Kislányos anyukák! 7,5 éves lányom bugyiján sárgás valami van. Fertőzése lehet?

Figyelt kérdés
Pár napja azt vettem észre, hogy este a bugyiján sárgás valami van. Olyan, mint amikor nekem egy fertőzéstől folyásom volt. Kérdeztem tőle, hogy viszket-e vagy fáj-e neki, de azt mondta, hogy nincs semmi baja. Ez ebben a korban már normális, hogy váladékozik egy picit? Vagy nőgyógyász?
2014. márc. 28. 10:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Előfordul néha.... De az nem lehet, hogy pisis?
2014. márc. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerintem a pisit felszívná a bugyi és esetleg úgy lenne sárgás. De ez meg látszik, hogy meg van száradva és egy vékony sárgás réteget képzelj el. Én csak magam után tudom, hogy amikor folyásom volt, akkor volt ilyen este a bugyim. Ilyenkor mit adhat a doki? Nem szeretném egyből nőgyógyászhoz vinni. Szerintem tök ciki szegénynek.
2014. márc. 28. 10:45
 3/12 anonim ***** válasza:
Gyerekorvoshoz vidd el - vagy csak hívd fel.
2014. márc. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor volt ilyen mielőtt megjött.Előtte 2-3 évvel már volt.
2014. márc. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
a kislány, akire vigyáztam..neki 5 évesen már ilyen volt a bugyija. neki sem viszketett, se semmi, szoltam anyukának, de nem érdekelte.
2014. márc. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szaga van? Bakteriális fertőzésnek tűnik, valószínűleg végbélből átkerült e. coli a hüvelybe. Érdemes lenne orvosnak megmutatni és kezeltetni, mert a belső nemi szerveket esetleg károsíthatja, ha hosszútávon nincs kezelve és felkúszik.
2014. márc. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ha a végbéltől fertőződött meg, akkor hogyan szokták kezelni? Gyógyszer? Vagy gombás krém vagy mi? Tök rossz most, mert valószínűleg dokihoz kell vinnem, de elég kínos lesz neki. Orvoshoz vagy nőgyógyászhoz kell vinni?
2014. márc. 28. 11:24
 8/12 anonim ***** válasza:
Erre van a gyerknőgyógyászat, ahol nagyon kíméletesen megvizsgálják, kenetet vesznek egy pálcával. Jobb, mint egy fertőzéssel együtt élni és megvárni, amíg szövődménye lesz. Vannak vékony kúpok, amit fel lehet helyezni szűz lányoknak is, vagy akár kenőcs aplikátotrral. Ha sehogy se megy fel, akkor szájon át szedhetőt felír a doki. Az, hogy milyen kórokozó a tettes, baci, gomba, protozon, a doki dolga eldönteni.
2014. márc. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
4 éves kislányomnál ugyanezt vettem észre. Pár nappal később beteg lett, köhög, náthás, lázas. A doki szerint u.az a baci okozhatta akár azt is. Én amikor észrevettem, kamillateás fürdőt alkalmaztam és kanestennel kentem napokig. Elmúlt, nem tudom, hogy ettől, vagy attól, hogy amúgy is gyógyulni kezdett.
2014. márc. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9-es vagyok, az lemaradt, hogy ugyanúgy semmit nem érzett.
2014. márc. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!