Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érdemes 5 éves kislánynak...

Érdemes 5 éves kislánynak görkorit venni?

Figyelt kérdés
S ha igen akkor milyen típust,fajtát, márkát?

2014. márc. 31. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze. Még semmiről nem maradt le.
2014. márc. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Naná! Én az 5,5 évesemnek most vettem.

[link]

Megkérdeztem az eladót, "aszongya", hogy ez a legújabb fejlesztés, hiper-szuper (biztos, nem értek hozzá), viszont 2 gyereket is kiszolgál, nekem meg 2 lányom van.

2014. márc. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én a 3,5 évesemnek vettem most. Le se tudom róla szedni. 28-31-es méretben, akkor nem kell félévente újat venni.
2014. márc. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Enyém K2-eseket hord 3 éves korától. Állítható méretűt.
2014. márc. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Állítható méretűt vegyél, ha lehet márkásat. Sokkal jobbak, mint a noname-k amik szinte nem is gurulnak. Pl. az említett K2 teljesen jó. Ne feledkezz meg a védőcuccokról sem, kéz, könyök, térd védő és sisak
2014. márc. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 3 éves szülinapjára kapta. Használtan vettem a vateráról, DEchatlonos, állítható méretű. Iker, 9 éves unokatesói pár nap alatt megtanitották, hogy biztosan járjon vele. Egész nyáron rohangált vele. Az első hetekben térdvédővvel, fejvédővel használta. Tél elején jégkorcsolyát kapott. Ahogy felvette, mintha mindig is ezen közlekedett volna. Most lesz 4 éves! De fontos az, hogy ő nagyon vágyott rá, alig beszélt (1,5 éves múlt)amikor már kérte, és aztán folyton.
2014. márc. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!