Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen "trükkel" tudnám...

Milyen "trükkel" tudnám megitatni a 3 éves kisfiammal a Normolyt-ot?

Figyelt kérdés
Hányásos, hasmenéses vírus miatt, sópótlásra kaptuk ezt a port. Teába rakom, de egyből érzi, hogy sós.

2014. márc. 31. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Sós? Szerintem meg tömény cukor íze van. Konkrétan olyan, mint a terheléses cukornál.

Próbáld meg hidegen adni, nekem a doki mondta, hogy úgy jó. Még én is nehezen ittam meg felnőtt létemre, szóval nem garantált, hogy egy kicsi gyerek megissza. Nekem nagyon durván édes volt.

2014. márc. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
A határozottan rászólsz, hogy megiszod mert gyógyszer és muszáj, nincs kifogás miért nem működik?
2014. márc. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Nurofenes, panadolos adagolóval hátra a nyelv hátsó részéhez "benyomni", közben valami kedvenc innivalóval a kezedben!
2014. márc. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

2!

Te láttál mar közelről kisgyereket életedben?


Kerdezo, tedd bele valami gyumolcslebe, pl Kububa.

2014. ápr. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az rettenetes, én 13 vagyok de nem bírom meginni :/ szerintem olyan mint a sózott banán

Ennyi idősen kaptam először, nem tudom hogy anya hogy itatta meg velem csak arra emlélszem hogy először leköptem a falat

2014. ápr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!