Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Este egyutt fekszunk le...

Este egyutt fekszunk le kisfiammal. Viszont ejjel vagy hajnalba megebred keres, és oda kell mennem hozzá. Probaltam hogy egyedül aludjon el, de egy óra hosszat próbalkoztunk, nem aludt el! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 10. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Őszintén? Továbbpróbálkoznék!

Nálunk nagyon rossz alvó volt a fiam! Igaz, nem is csináltunk az altatásból nagy gondot, elaludt a nappaliban és utána vittük be a szobájába. De sokszor megébredt, sírt. Aztán egyszer ajánlotta valaki,hogy próbáljuk meg ott letenni aludni, ahol felébred, mert bár nem biztos,de lehet,hogy attól is megijed,hogy nem azt látja amikor felébred, amit elalváskor. Az elején nekünk is baromi nehéz volt. De kb. két hét alatt rászokott,hogy ott alszik el. És jobb lett az alvása is. Nem mondom,hogy nem ébred néha fel, de közel sem annyit,mint előtte. Most már ő mondja,hogy ha álmosodik,hogy menjünk a szobába!

2014. jan. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Most ez hülyén hangzik, de próbálkozz tovább. Ha felébred, először menj be hozzá, mond neki, hogy még aludni kell, simogasd meg, adj neki egy puszit és gyere ki. Másodszor csak fektesd vissza, puszi és gyere ki, de ne szólj hozzá, harmadszor csak fektesd vissza, ha továbbra se alszik, akkor mindig csak fektesd vissza, ne babusgasd, ne szólj hozzá.
2014. jan. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1. még nem érett rá, várjál. ez olyan, mint a járás vagy a szobatisztaság, eljön az ideje.

2. vagy hallgatsz az okosokra, akik szerint meg tudja tanulni, és hagyod sírni, aztán rájön, hogy nincs más választása és elalszik.


én egyszer próbáltam a 2.t, 2 percig hagytam sírni, addig bírtam. nincs alvósállata, sem rongya, cumija, csak én kellek neki.

2014. jan. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, senki nem írta,hogy sírni kell hagyni!

De az is balgaság,hogy nem érett meg rá. Van,aki kezdetektől külön altatja.

Ezek szerint barátnőm 6 éves lánya sem érett még meg rá, mert egész éjszaka ingajáratban közlekedik az anyáék ágya és a sajátja között. Így legalább senki sem tud pihenni éjszaka. Most kezdik ők is a leszoktatást!

2014. jan. 11. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!