Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Erőltessem -e az úszást 5...

Erőltessem -e az úszást 5 évesemnek?

Figyelt kérdés

Nagyon fél a víztől, tegnap mondtam neki, hogy elmegyünk egy nénihez, aki megtanítja úszni.

Nagyon tiltakozott.

Persze megvárom az első órát, jövő héten kezdünk, de ha nagyon tiltakozni fog????


2014. ápr. 3. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Oviba sem akar reggelente menni a lányom, mégis elviszem.

Nem akart úszni menni, de mégis jár már fél éve.

Megszerette, most már bele mer ugrani, tud víz alatt, felett úszni.

Ha azt akarod tudjon úszni, ne fullad jön meg ha vízbe esik, ha akar, ha nem , menjen!

Nem lehet mindig az amit ő akar!

2014. ápr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen az oktató.

A legjobb, ha NEM KÖTELEZŐ rögtön első alkalommal vízbe menni. Csak belelógatni a lábát, pacsálni, stb.

Ha beleerőltetitek, abból jó nem sül ki, de el kell vinni.

Csak szépen, fokozatosan lehet hozzászoktatni.

Nem mindegy, hogy NEM AKAR, vagy FÉL.

2014. ápr. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem erőltetném. Az én időmben nem volt kötelező úszás, nyáron a strand megfelelt a tanulásra és nem fulladtunk vízbe :)
2014. ápr. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fiam is félt a víztől, az első pár úszás órára a férjem el is ment leskelődni úgy, hogy a kicsi ne vegye észre, de ha baj van, akkor ott legyen. Végül nála minden rendben ment, gyorsan leküzdötte a víziszonyát, a csoportban elsőként tanult meg úszni. (sőt átesett a ló túloldalára, igazi kis vízicsikó lett belőle)
2014. ápr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!