Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fiatokra mit adtok bölcsibe...

Fiatokra mit adtok bölcsibe vagy oviba benti nadrágnak?

Figyelt kérdés
Rövidnadrág hideg, melegítő meleg, harisnyanadrág meg legging a lánxoknak való. Pedig a leggings tök jó volna...
2014. ápr. 5. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Vékonyabb anyagú melegítőt vagy gyűrhetős, gumisderekú vászonnadrágot - kintre is ilyeneket hord.
2014. ápr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én vettem a fiamra legginseket, nem tapadós, csak keskenyebb szabású, de az most úgyis divat. Van neki gumis farmer anyagú is, farmerhatású, színben szürkék, kékek, barna, homok és burgundi, mind pamut. Jól kombinálható a ruhatárával, nagyon vagány és férfias. Irtó praktikusnak bizonyult a hűvösebb időszakban, mert harisnya helyett ezt adtam rá és sokkal könnyebben boldogult vele pl WC-zésnél, meg amikor kimentek az udvarra, egyszerűen ráhúzták a vastag nadrágot, nem kellett külön le-fel öltöztetni.

Most, hogy jobb az idő, vagy legginsben, vagy trénignadrágban van, ezek mind vékonyabb zsánerűek, nem belül bolyhosak vagy vastagok stb.

Szerintem ki lehet fogni fiús legginseket is, csak vadászni kell. Nekünk van Scamp, Tesco-s, Palomino ami nemtom hogy vagy a C§A vagy H§M márkája, van Marks§Spencer, Next is. Szerintem amúgy egy vékony anyagú tréningnaci nem meleg még az oviban, vagy valami vászonszerű, vagy vékony puha farmer is megfelelhet bentre, néha olyat választ aznapra már magra a fiam (4 éves)nem feltétlen kell a hagyományos elnyűhetetlen, vastag "mackónadrág"kategóriában gondolkozni.

2014. ápr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vékonyabb anyagú szabadidőnacit, tele vannak most vele a boltok.
2014. ápr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vékonyabb szabaidő gatyák.
2014. ápr. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vékony melegítő
2014. ápr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én most varrtam , adidas anyagbol 4 nadrágot a kisfiamnak. A burdában lehet kapni , ilyen anyagot. Mert tök olcsó, és tuti, hogy nem lesz bolyhos. És nem müszálas. 500ft ra jött ki darabja.
2014. ápr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!