Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Oviba kinti nadrágnak mi a...

Oviba kinti nadrágnak mi a jobb a "bolyhos" mackó nadrág, vagy inkább az a dzseki anyagú melegítő?

Figyelt kérdés

Abból is tesztek be váltót?Külön kinti ruhája van, vagy abba van az udvaron, amibe reggel viszed?


A bugyit, zoknit is ellátod jellel vagy csak a polót, nadrágot?Ha a zoknit is, azt hogy?


2012. aug. 29. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
En utalom a melegitot, igy lanyomnak soha nem veszek ilyet. De amire figyelek, hogy gumis dereku legyen. Meg itthon is vekony farmerben van ami gumis dereku, de mas csinos gatyoi is kenyelmesek. Ebben lehet bent kint utcan.
2012. aug. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pamut, nem susogós melegítőket vettem neki.

Nem szeretem a farmert, mert abban nem tud úgy mászni, csúszdázni... mint a szabadidőben.

Mindenbe bele rajzolom a jelét!, zokniba varrom a monogrammot.

2012. aug. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én lányom abban megy ki az udvarra, amiben reggel elviszem az oviba, majd abban is viszem haza. Ezek általában puha anyagú gumis derekú könnyen kezelhető nadrágok, de nem mackóalsók. Utálom, ha mackóban van az utcán, mikor nagyon jó kis kényelmes utcai gatyákat lehet kapni, amik kényelmesek (nem úgy mint egy kemény farmer).

Bent a csoportszobában mackóban van, vagy leggings és szoknya.

Nálunk nem kell jeleket rajzolni a ruhákba, így erről nem tudok írni.

2012. aug. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én úgy szervezem, hogy amíg "jó" idő van, addig a pamut melegítő, vagy amiben viszem-hozom(utcai elmenős), amikor már trutyis az idő, akkorra marad a pamut melegítő, de lesz bent váltóruhája.


Úgy tervezem, hogy lesz bent egy váltás benti ruha, ha baleset lenne, egy váltás kinti ruha, plusz amiben van. Ami koszos, azt nap végén hazahozom, reggel viszem az újat. Ha tiszta marad a ruhája, akkor azt kapja meg másnap is(sajnos télen nem úgy száradnak a ruhák, ennyi ruhát meg képtelenség megvenni)

Én rendeltem rá-bevasalható jeleket. Az alsóneműbe nem teszek jelet, esetleg a nevét beleírom, ha hazakerül máshoz, lássák kié.

2012. aug. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagy segítség. :)
2012. aug. 29. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!